У Нацгвардії підтвердили факт бійки у військовій частині, яка могла стати причиною стрілянини у Дніпрі

У командуванні Національної гвардії підтвердили факт бійки між двома солдатами підрозділу, де Артемій Рябчук 27 січня розстріляв п’ятьох осіб. Вона трапилася три тижні тому.

Як на брифінгу зазначив командувач Нацгвардії Микола Балан, який подав у відставку через стрілянину на “Південмаші”, про інцидент сам Рябчук повідомляв командиру свого взводу, передає “Укрінформ“.

Балан підтвердив, що підозрюваний тоді втрутився у конфлікт військовослужбовців, щоб розборонити їх.

“Ми виявили, що приблизно три тижні тому був конфлікт між двома військовослужбовцями, в який нині затриманий втрутився, щоб розборонити. Про це він доповідав командиру свого взводу. Інших випадків виявити не вдалося”, – сказав він.

Водночас, за його словами, солдати, яких опитували вже після інциденту, заперечили факти булінгу щодо Рябчука. До того ж, вони не давали свідчень про так звану дідівщину у підрозділі.

“Віч-на-віч розмовляли, зокрема із солдатами, які щойно прибули і склали присягу, але і вони ніяких заяв про неналежні стосунки не робили”, – сказав Балан. Він додав, що слідів знущання чи побиття солдатів у щоденних медичних оглядах зафіксовано не було.

Джерело

Схожі новини