Вы здесь

У мережі з’явилися нові фото і відео українок, яких заарештували в Дубаї

У мережі опублікували особисті фото із Instagram молодих дівчат, які позували оголеними на балконі готелю в Дубаї.

Так, 20-річних українок Яну і Діану можна впізнати за татуюваннями. Про це пише видання Daily Mail, яке і знайшло акаунти Відображені на кадрах і Катерина Кащенко, яка працює візажистом, і Софія Ткачук.

Серед натовпу заарештованих моделей була і 20-річна Тетяна Борисенко. Вона родом з Києва, де теж працювала візажистом. Дівчина в особистому блозі в соціальних мережах активно ділилася знімками і stories з Дубая.

Маріанна Федчук, яку раніше звинуватили в тому, що вона була присутня на голій фотосесії моделей у Дубаї, заявила, що її там не було і вона вже як три дні знаходиться вдома.

Відео з оголеними дівчатами на балконі з’явилося в мережі в суботу, 3 квітня, пізно ввечері. Для уряду ОАЕ така поведінка стала справжнім шоком. Натурниць вже заарештували, тепер їм загрожує великий штраф і ув’язнення до шести місяців.

Катерина Кащенко була арештована в Дубаї.
Українка Софія Ткачук була ще однією з моделей, яких заарештували.
Українка Яна позувала оголеною на балконі.
Українка Діана позувала оголеною на балконі.
Українка Діана була арештована в Дубаї.
Одна з українських моделей, яка була затримана.
Одна з українських моделей, яка була заарештована.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Однією із заарештованих в Дубаї дівчат за відверту зйомку на балконі готелю виявилася українка Яна. Її брат заявив, що сім’я була не в курсі, чим насправді вона займається.
  • Також інцидент з арештом молодих дівчат може завдати шкоди відносинам між ОАЕ та Ізраїлем, які були офіційно закріплені 15 вересня 2020 року.
  • У Дубаї за звинуваченням в розпусних діях і поширенні порнографії затримано не тільки 40 дівчат, а й IT-підприємця Олексія Концова родом з Іваново (Росія).

Джерело


Рекомендуем: