Вы здесь

У лідера “Океану Ельзи” знайшли офшори. Ховав від українців!

Портнов розповів, як Вакарчук з “Океану Ельзи” приховував доходи через офшорні компанії

Лідер політичної партії “Голос” та музикант Святослав Вакарчук влип у серйозні неприємності. Юрист Андрій Портнов стверджує, що Вакарчук приховував податки від українського бюджету, коли виступав за кордоном. Робив це артист з допомогою офшорних компаній і швейцарських банків. Відео опубліковано на сторінці Андрія Портнова в Facebook.

Зокрема, виступ у Празі в квітні 2015 року було сплачено через компанію “Krim Associates S. A”, зареєстровану на Віргінських островах, що належать Британії.

За словами Портнова, 155 тисяч крон – передоплата за концерт – пройшла через швейцарський банк, у якому відкрито поточний рахунок цієї компанії.

Цікаво що ця сама компанія засвітилася у звіті грузинського відділення Transparency International “Risks of Conflict of Interest and Corruption in the Ministry of Culture” від 2016 року в якості епізоду, яка розслідувала корупцію в Грузії. У звіті є епізод з конфліктом інтересів грузинських чиновників в організації концерту “Океану Ельзи” в Батумі в 2015 році.

За словами юриста, Вакарчук зробив все для того, щоб приховати податки для України.

“В той час, коли ви, герої Майдану, закликаєте всіх до війни, закликаєте реформувати армію, даєте законодавчі ініціативи, в цей час ваш лідер співає для російських горілчаних олігархів в Монако, то в Юрмалі в день Іловайської трагедії виступає для російської еліти, то ховає податки, то користується швейцарською компанією заднім числом, то є володарем офшору, який приховує гроші від українського бюджету”, – каже Андрій Портнов.

Юрист сказав, що має намір звернутися в правоохоронні органи за фактом ухилення від сплати податків і закликав членів “Голосу” здати мандати. Також Портнов заявив, що готовий зустрітися з Вакарчуком у прямому ефірі для того, щоб обговорити вищенаведені епізоди. Або ж обговорити, чому лідер “Океану Ельзи” за один концерт заробляє понад 100 тисяч доларів і приховує це від України, не сплачуючи жодних податків.

Також Портнов оприлюднив швейцарські рахунки та реквізити офшору Вакарчука на Британських Віргінських островах:
Krim Associates S. A.
Trident Chambers, Wickhams Cay 1,
P. O. Box 146, Road Town, Tortola, BVI
BANK: UBP IN ZURICH
SWIFT: UBPGCHZZ
IBAN: CH27 0865 7007 0B69 1278 3
NAME: Krim Associates SA
Kunden-Nr.: 007-7440145
Директор Andreas Moustras

Джерело: http://bbcccnn.org/


Рекомендуем: