У коміксах Marvel з’явиться перший гомосексуальний Капітан Америка

Фішер – перший представник ЛГБТ, який приміряє на себе костюм Капітана Америки.

Компанія Marvel Comics відзначить 80-річчя Капітана Америки випуском нової серії коміксів “The United States of Captain America”. Її герой втрачає свій щит і вирушає у подорож Сполученими Штатами, щоб повернути надміцну зброю з вібраніуму. 

Про це повідомляє The Guardian.

На своєму шляху Капітан зустрічає людей з різних верств соціуму, і кожен із його нових знайомих приміряє на себе роль супергероя, щоб захистити суспільство від злочинців. Одним із персонажів в образі Капітана Америки стане гомосексуальний підліток на ім’я Аарон Фішер. Аарон підтримує ЛГБТ-спільноту і прагне захищати “усіх пригноблених і забутих”.

“Це безстрашний підліток, який стає надійною опорою для таких же втікачів і бездомних, як він сам”, – описують персонажа в Marvel. 

Meet Aaron Fischer, the Captain America of the Railways

A new queer shield bearer in THE UNITED STATES OF CAPTAIN AMERICA designed by @obazaldua pic.twitter.com/6CANt1yhme

— ComicsXF (@ComicsXF) March 15, 2021
“Аарон натхненний героями гей-спільноти: активістами, лідерами руху і простими людьми, які прагнуть кращого життя. Я сподіваюся, його історія знайде відгук у читачів і зможе надихнути наступне покоління героїв” – підкреслює сценарист випусків Джош Трухільо.

Зовнішність персонажа розробив Ян Базалдуа:

“Як трансгендерна людина, я був щасливий працювати над історією про відкритого гея, який захоплюється Капітаном Америкою, бореться проти зла і допомагає тим, хто практично невидимий для суспільства”, – каже художник. Лімітовану серію коміксів представлять у червні, її вихід приурочений до Місяця гордості у США.

Джерело

Схожі новини