Вы здесь

У Держприкордонслужбі прояснили ситуацію з поверненням туристів з Єгипту

Перший заступник глави Державної прикордонної служби Володимир Нікіфоренко заявив, що громадяни, яким заблокували виїзд у Єгипті через коронавірус, повинні самі вирішувати, як повернутися в Україну.

Така заява пролунала на брифінгу у Києві в понеділок, 16 березня .

«Громадяни з відпочинку, і з Єгипту зокрема, повинні планувати самостійно своє повернення. Ми розповідали їм про порядок руху, повідомляли перевізникам, що буде припинено авіасполучення. Тому вони мають для себе вирішити. Самостійно», – видав Нікіфоренко.

Разом із тим, пізніше на сайті Державної прикордонної служби виправдалися на слова свого представника, зазначивши, що питання спікеру було озвучене так: «По Єгипту. Коли повернуться громадяни?». Жодних інших деталей озвучено не було.

«Саме тому відповідь прозвучала, що громадяни мають планувати самостійно своє повернення з відпочинку, в тому числі з Єгипту. Також було озвучено, що перевізникам повідомлено про припинення авіасполучення», – сказано у повідомленні.

Окремо на брифінгу Нікіфоренко зазначив, що відомство очікує на всіх наших громадян, які будь-яким напрямком повертатимуться додому, і готові у будь-який час доби пропустити їх через діючі пункти пропуску.

«Зважаючи на зазначене, додамо, що перший заступник Голови ДПСУ і відомство загалом жодним чином не відхрещується від громадян України за кордоном. Всі аеропорти працюватимуть на прийом наших громадян. При цьому наголошуємо, що ДПСУ не регулює авіасполучення.

Також малося на увазі, що до вступу в силу припинення регулярного авіасполучення, відповідно до розпорядження КМУ з 00.00 17.03.2020 року, наші громадяни за кордоном на відпочинку мають для себе самі зрозуміти, як вони можуть раніше повернутися в Україну. Ці питання зокрема вирішити з туроператорами, які мають право чітко пояснити чи зможуть вони раніше вивезти українців з відпочинку», – зазначили у відомстві.

Джерело: OBOZREVATEL


Рекомендуем: