Вы здесь

У ЧЕРНІВЦЯХ «ЗАРАЖЕНИЙ КОРОНАВІРУСОМ» СВЯЩЕННИК СПЕЦІАЛЬНО ПРИЙШОВ ДО РЕДАКЦІЇ ЗМІ, АБИ ЇЇ ЗАКРИЛИ НА КАРАНТИН

Журналісти написали, що у 20 священнослужителів місцевої єпархії виявили COVID-19.

У Чернівцях священнослужителі місцевої єпархії УПЦ МП посперечалися із журналістами видання «Молодий Буковинець».

Це сталося після того, як у ЗМІ оприлюднили інформацію про наявність COVID-19 у секретаря та ще 20 священників Чернівецько-Буковинської єпархії. 

Зазначається, що секретар архімандрит Никита (Андрій Сторожук) навідався до редакції видання, аби поспілкуватися із авторами матеріалу. «Ви ж написали вчора, що в мене COVID-19. Я прийшов, щоб закрити на карантин газету взагалі», — звернувся священнослужитель до журналістів. 

Пізніше архімандрит написав листа до Служби безпеки України, у якому попросив перевірити епідеміологічний стан в редакції ЗМІ після свого візиту та, за потреби, «закрити установу на повний карантин».

Журналісти ж пояснюють: інформацію про COVID-19 разом з іще кількома місцевими ЗМІ передрукували з іншого видання, яке посилалося на власні джерела.

«Кореспондент molbuk.ua звернувся до єпархії з проханням прокоментувати цю ситуацію. Однак на наше прохання у єпархії не відповіли, хоча повідомлення прочитали, — пише «Молодий Буковинець». — Колектив редакції molbuk.ua вважає неприпустимими такі вчинки архімандрита Никити».

Тим часом в єпархії оприлюднили власну заяву: «Звертаємося до СБУ, головного санітарного лікаря, Національної поліції провести повну дезінфекцію редакції «Молодого Буковинця» від вірусу COVID-19 та відправити колектив та головного редактора на самоізоляцію, з причини того, що вони сьогодні контактували з «інфікованою» людиною (згідно з достовірним діагнозом редакції МБ)». 

Автори заяви додали, що офіційно за коментарем до єпархії не зверталася жодна редакція: «На анонімні повідомлення від незнайомців у Facebook про здоров’я тих чи інших священників не відповідаємо».

ХТО «ЗАРАЗИВ» НА COVID-19 СЕКРЕТАРЯ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ?

#Розслідування ⚡️⚡️⚡️ ХТО «ЗАРАЗИВ» НА COVID-19 СЕКРЕТАРЯ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ і ЧИ ЦЕ ПРАВДА?1. Вчора, секретар єпархії, архімандрит Никита дізнався з сайту Молодий Буковинець, що він «достовірно» уражений на COVID-19. 2. Сьогодні, 30 квітня 2020 року о 10:00, архімандрит відвідав редакцію «Молодого Буковинця», щоби особисто запитати головного редактора Богдана Загайського: «Яким чином, пане Богдане, письменник та талант, удостоєний премії обласної комсомольської організації, провів лабораторне дослідження та визначив, що у секретаря єпархії COVID-19…» 3. Звертаємося до СБУ, Головного санітарного лікаря, Національної Поліції провести повну дезінфекцію редакції Молодого Буковинця від вірусу COVID-19 та відправити колектив та головного редактора на самоізоляцію, з причини того, що вони сьогодні контактували з «інфікованою» людиною (згідно достовірного ДІАГНОЗУ РЕДАКЦІЇ МБ).4. У разі відсутності дій по дезінфекції та ізоляції колективу видання, а також відсутності публікації Молодим Буковинцем результатів тесту архімандрита Никити на COVID-19 та прізвища людини, яка проводила лабораторне дослідження, будемо вважати, що видумане ураження є черговою брехнею пана Богдана Загайського. Журналісти, кореспонденти, редактори невже крім брехні про Церкву ви нічим більше не можете зацікавити вашого читача?P.S: Офіційно редакція Релігійної Правди, Молодого Буковинця, Букінфо, ТВА не зверталися до Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ за коментарями чи уточненням інформації. На анонімні повідомлення від незнайомців у фейсбук про здоров'я тих чи інших священників не відповідаємо. Телефон консисторії: 0372 523 351, адреса: вул. Руська, 33.P.S: дії архімандрита для вас здаються зухвалими? Не треба захищати честь та добре ім'я православних священників? Сьогодні ввечері ми опублікуємо декілька історій з життя священника Момчило Кривокапича, намісника митрополита Чорногорсько-Приморського Амфілохія, одного з найвідоміших і улюблених священників Чорногорсько-Приморської митрополії, який захищав православну віру від комуністичних хулителей у Чорногорії.Чекаємо до завтра на спростування брехні Молодий Буковинець, Релігійна правда ТВА / TVA БукІнфо та вибачення. Якщо ні, будемо публікувати докази недостовірної інформації.

Gepostet von Чернівецько-Буковинська єпархія УПЦ am Donnerstag, 30. April 2020

Джерело


Рекомендуем: