У Авакова зробили заяву про водіїв служб доставки після резонансного відео

У Києві кур’єр служби доставки на мопеді влаштував перегони з патрульними поліцейськими, які намагалися його затримати за порушення ПДР. У міністра МВС Арена Авакова відразу відреагували на інцидент.

Заяву зробив заступник міністра МВС Антон Геращенко на своїй Facebook-сторінці.

“Вчора в соціальних мережах смакували відео, де патрульні намагалися, на жаль, безуспішно, затримати водія моторолера однієї із служб швидкої доставки харчів. Хтось критикував дії поліції. Хтось сміявся. Хтось казав – мовляв, який молодець цей мачо на моторолері. А я от не вважаю його ні мачо, ні молодцем. Водій моторолера злісний порушник ПДР”, – написав Геращенко.

Заступник глави МВС звернувся до служб доставки продуктів харчування і попросив їх не наймати на роботу кур’єрів, які не знають ПДР.

“З огляду на те, що процес затримання міг призвести до ДТП, патрульні прийняли рішення зупинити переслідування. І їх рішення я вважаю обґрунтованим. Звертаюся зараз до всіх служб доставки, які використовують мотоцикли і велосипеди. Не наймайте на роботу водіїв, які нахабно та зухвало порушують правила Дорожнього Руху, як це було в даному випадку. По-перше, вони будуть гинути під колесами машин. По-друге, вони будуть знищувати ваше майно – моторолери, сумки – термоси”, – написав Геращенко.

При цьому він подякував патрульних і сказав, що вони “молодці”.

Джерело

Схожі новини