Вы здесь

Тpaмп пpямo зaявuв Пoрoшeнкy: «Рuпнeшcя пpoтu Зeлeнcькoго і мu тeбe рoзмaжeмo». Відео

Президент Сполучених Штатів Америки передав Петру Порошенко термінове послання, після чого у Порошенка кардинально змінилася риторика.

Петро Порошенко передумав майданити проти Зеленського відразу ж після послання Трампа.

Про це повідомляє видання Час з посиланням на наших дипломатів.

«Дональд Трамп і інші світові лідери спільно з Президентом Зеленським фактично прийшли до єдності в питанні світу на Донбасі. В цей же час екс-президент Порошенко почав розхитувати Україну зсередини. Він і його поплічники розпустили цілу кампанію проти Зеленського та світу в Україні. На їхню думку світ це капітуляція України. Насправді ж все банально просто. У разі встановлення миру в Україні, будуть розслідувані всі злочини попередньої влади. За моєю інформацією Трамп передав Порошенко екстрене послання в якому говориться, що варто Петру Порошенко рипнуться і його размажут. Повірте, ЦРУ володіє такими даними, що Петро Порошенко не зможе сховатися навіть у Антарктиді ».

Відзначимо, що Петро Порошенко дійсно різко змінив свою риторику по відношенню до Майдану.

Ще кілька тижнів тому він відкрито готувався до захоплення влади, а вже сьогодні благає пробачити його за ці слова і обіцяє не майданити.

Екс-президент України Петро Порошенко стверджує, що він не готує путч для повалення нинішньої влади. Про це він розповів в ефірі «5 каналу» в програмі «Рандеву з Яніною Соколовою».

Також повідомляється, що проти Петра Порошенка порушено три кримінальні справи в США за крадіжку і висновок на офшор 8 мільярдів доларів. За ці злочини Петру Порошенко загрожує 350 років в’язниці.

Джерело: http://bbc-ccnn.com/


Рекомендуем: