Вы здесь

TAYANNA ПРИГОЛОМШИЛА ЗІЗНАННЯМ, ЩО ХОДИТЬ ВДОМА ГОЛА РАЗОМ ІЗ 6-РІЧНИМ СИНОМ

Зірка переконана, що хлопчики мають бачити голе тіло до 7-8 років, щоб потім у них не було психологічного шоку.

Популярна українська співачка TAYANNA поділилася неочікуваним зізнанням.

Так, під час інтерв’ю з Інною Мартинчук знаменитість поділилася, що ходить вдома голяка разом із 6-річним сином Даніелем. Зірка переконана, що хлопчики мають бачити голе тіло до 7-8 років, щоб потім у них не було психологічного шоку.

Якщо забороняти дитині дивитися на голих жінок, вона потім стане збоченою. Треба з дитинства прививати секс культуру, розповідати про жіноче та чоловіче тіло. Ми спимо голі, він звик бачити голе тіло. Я можу голою пройти зранку до ванної почистити зуби. Ми з кумою беремо його до бані, в нього не має якогось ненормального відношення, тому що він вже все знає, все бачив. — поділилася знаменитість.

TAYANNA додала, що якщо дитині казати: «Не ходи голий, одягнись!», то вона думатиме, що некрасива, тому їй потрібно ховати своє тіло.

У нашій культурі голе тіло під анафемою. Це пережитки радянських часів. Ти побачив голе тіло і тобі вже огидно. Але чому тобі має бути бридко? Раніше великі творці цього світу Мікеланджело, Рафаель малювали голі тіла. Ми прийшли в цей світ голими. В ході еволюції придумали одяг, щоб ми не мерзли, а зараз це інструмент для самовираження. — розповіла артистка.

View this post on Instagram

В онлайн-ефірі X-Mothers співачка і телеведуча Tayanna, відповідаючи на питання про свою нещодавну відверту фотосесію для чоловічого журналу зробила неочікуване зізнання, що вона з сином ходить вдома гола. ⠀ «Ми вдома з сином ходимо голі. Ми спимо голі, він звик бачити голе тіло. Ми з кумою беремо його до бані, в нього не має якогось не нормального відношення, тому що він вже все знає, все бачив. ⠀ Для нас нормально, що я можу голою пройти зранку до ванної почистити зуби, — зізналася співачка. ⠀ Як дитина буде себе сприймати, якщо ви будете говорити: "Не ходи голий, одягнись!". Дитина буде думати, що вона некрасива, тому їй потрібно ховати своє тіло. ⠀ В нашій культурі голе тіло під анафемою. Це пережитки радянських часів. Ти побачив голе тіло і тобі вже огидно. ⠀ Але чому тобі має бути бридко? Раніше великі творці цього світу Мікеланджело, Рафаель малювали голі тіла. ⠀ Ми прийшли в цей світ голими. В ході еволюції придумали одяг, щоб ми не мерзли, а зараз це інструмент для самовираження. ⠀ Чому до тіла таке відношення? Хлопчики мають бачити голе тіло до 7-8 років, щоб потім не було психологічного шоку. Якщо забороняти дитині дивитися на голих жінок, вони потім стануть збоченими. Треба з дитинства прививати секс культуру, розповідати про тіло та секс. ⠀ Я до 25 років думала, що Бог мене покарає через те, що я ходжу гола по квартирі. Боженька нас такими створив, немає чого стидитися». ⠀ Що ви думаєте стосовно цього? Коли треба починати сексуальне виховання?

A post shared by КЛУБ МАМ УКРАЇНИ — X-MOTHERS (@_xmothers_) on

Також, 35-річна виконавиця зізналася, що до 25 років соромилася того, що ходить голяка і думала, що вона безсоромна. Втім, потім зрозуміла, що бог створив людей голими, тому цього не потрібно соромитися.

Джерело


Рекомендуем: