Вы здесь

Тарас Чорновіл: “Підібрав пару фото на всяк випадок. А ви, 73%, можете тішитися: який же ваш преЗедєнт крутий і рубаха-парєнь…”

Щось мудре писати сьогодні лінь, а оскільки чищу робочий стіл компа, то може повиставляю пару фото, які підібрав на всяк випадок, але не реалізував.

Перша підбірка про дрес-код. Є святі правила, як слід одягатися в культурному товаристві, якщо не бажаєш образити своїх гостей чи оточуючих (якщо ти, звісно, не замовлений на день народження клоун з Макдональдса).

У державному протоколі такі речі є взагалі визначальною мовою жестів. Для вільного стилю навмисно виписані спеціальні формати “без краваток / без піджаків” тощо, які наперед узгоджуються між сторонами. Усе дуже чітко регламентується. Ти можеш у своєму вбранні виглядати трохи невміло й неоковирно, але повністю дотриматися формальних приписів. Тоді тебе судитимуть лише за повний несмак та недоладність. Саме такою й постає на другому фото Ніна Хрущова під час візиту в США.

А коли ти виходиш до високих гостей у демонстративно неофіційному вигляді, без піджака, в кольоровій сорочці та з закоченими рукавами (тут на першому фото якесь чмо між двох міністрів закордонних справ), то це прямий вияв неповаги. Він чітко фіксується як невербальний меседж іноземній країні та враховується при подальшому плануванні їхнього ставлення до всієї нашої держави.

А ви, 73% (чи скільки там вас іще залишилося), можете тішитися: який же ваш преЗедєнт крутий і рубаха-парєнь…

Джерело


Рекомендуем: