Вы здесь

Стало відомо, скільки коштуватиме нова LADA Niva в базовій комплектації

У разі попереднього замовлення, клієнтам пообіцяли подарунок.

Нещодавно «АвтоВАЗ» розпочав виробництво нової LADA Niva.

Відтепер, як повідомляє Auto.Today, виробник оголосив про початок приймання попередніх замовлень на оновлений позашляховик LADA Niva, який тепер називається LADA Niva Travel.

Так, у базовій комплектації в перерахунку на гривні він коштує близько 280 тисяч гривень. Цікаво, що автомобілістам, які зроблять попереднє замовлення (це приблизно 3 700 гривень) «АвтоВАЗ» обіцяє подарувати килимки, трос, лопату і омиваючу рідину.

Покупцям запропонують спеціальну позашляхову версію Off-road з пластиковим чорним обвісом, позашляховими шинами і шноркелем. У дорожчий, середньої, версії буде додатково кондиціонер, підігрів передніх сидінь, ящик для продуктів з охолодженням.

Відомо, що рамний позашляховик укомплектують старим 1,7-літровим бензиновим мотором потужністю 80 к.с. Колишньою залишиться і п’ятиступінчаста механічна коробка передач. Привід цього позашляховика буде передній.

Нагадаємо, що LADA Niva випускалася на спільному підприємстві GM-Avtovaz від 2002 року і продавалася під маркою Chevrolet. Після переходу СП під повний контроль «АвтоВАЗ» у грудні 2019 року, від використання американського бренду довелося відмовитися.

Джерело


Рекомендуем: