Вы здесь

Смертельна хвороба атакувала Україну: не врятувалась навіть Супрун

Епідемія кору захоплює територію України й надалі. Наприкінці 2018 року від ускладнень померло 7 осіб.

Наприкінці січня почалась масова вакцинація від цього захворювання. Було прийнято рішення провести вакцинацію і співробітникам Міністерства охорони здоров’я.

Але вакцинацію розпочали запізно, тому в Міністерстві охорони здоров’я стало відомо про 12 охоронців, які захворіли на кір, також про 2 людей з юридичного відділу і саму Уляну Супрун, яка теж не вбереглася від хвороби.

Також у кількох осіб підозрюють кір.

Люди вже почали активно коментувати інцидент у соціальних мережах. Пишуть про те, що все це сталося, тому що Супрун відсторонили від її обов’язків, а також жартують про те, що охорона взяла на себе ворожу біологічну атаку.

Україна займає 1 місце в Європі за кількістю людей, які захворіли на кір.

Нагадаємо, епідемія кору захлеснула Україну: люди вмирають, хворіють тисячі. Стало відомо, що за перші десять днів минулого року в Києві було зафіксовано 61 випадок захворювання на кір, з яких 49 — у дітей. Спалахи хвороби зареєстровані у 5 дошкільних і шкільних колективах, і один випадок у цирку «Кобзов», де захворів дорослий співробітник. Крім того, тимчасово припинена робота цирку «Кобзов» через виявлений випадок захворювання на кір співробітника закладу. Варто зазначити, що випадки масового захворювання на кір були зафіксовані на початку 2019 року і в інших містах України — Одесі, Львові, Івано-Франківську тощо.

Джерело: Знай.uа


Рекомендуем: