Вы здесь

«Слуги народу» вирішили підтримати закон про легалізацію зброї

Фракція партії «Слуга народу» у Верховній Раді підтримає законопроект про легалізацію зброї в першому читанні з можливістю відправки його на доопрацювання.

Про це в Telegram повідомив депутат від СН Олександр Качура.

За його словами, фракції було запропоновано два варіанти: взагалі не розглядати даний законопроект, або ж розглянути в першому читанні з можливістю відправки його на доопрацювання. Було проведено голосування всередині фракції, і 58,2% її членів висловилася за другий варіант.

Напередодні нардеп з СН і глава комітету з правоохоронної діяльності Денис Монастирський заявляв, що думки у фракції з приводу законопроекту розділилися, тому прийнято рішення голосувати за нього вільно.

Раніше Комітет з питань правоохоронної діяльності Верховної Ради рекомендував парламенту прийняти в першому читанні законопроект про обіг цивільного вогнепальної зброї.

Законопроектом авторства «слуг» передбачається оформлення посвідчення власника зброї, за аналогією з водійським посвідченням, а також технічний паспорт на нього і страховка. Фахівці розробили кілька категорій зброї, доступ до яких українці отримуватимуть відповідно до віку потенційного власника.

Джерело


Рекомендуем: