Вы здесь

Син Порошенка влаштував переполох на вечірці — без свідомості та штанів: ЗМІ показали ганебне відео

Ось вам і армія, мова, віра

Молодший син колишнього президента України Петра Порошенка Михайло вляпався у гучний скандал. Він у стані алкогольного сп’яніння відпочивав з друзями. Відео цього потрапило у мережу.

Про це повідомляє POLITEKA.

Це не перший раз, коли син екс-гаранта потрапляє в скандальні ситуації. Публікацію компрометуючого відео в рамках своєї антипрезидентської кампанії планував блогер Анатолій Шарій, однак, він хотів їх заретушувати й подати в більш охайному вигляді.

Але тепер в мережі спливли відео в оригіналі – без ретуші. На цих відео Михайло Порошенко представлений найнепривабливішим чином. На кадрах видно, як він практично не здатний виразно говорити і ворушиться. На деяких кадрах він місцями і зовсім непритомний.

На відео знайомі Михайла Порошенко зняли його на так званій вписці, де він під впливом алкоголю (не виключено, що не тільки його) майже не здатний говорити і ходити, його нудить в унітаз, а друзі знущаються над ним, знімаючи це все на камеру, а також оголюючи його і фотографуючи з різними предметами на п’ятій точці.

Варто нагадати, що Михайло Порошенко – молодший серед всіх дітей в сім’ї, і раніше вже потрапляв в скандальні ситуації. Наприклад, коли під час навчання за кордоном з’явився в толстовці з написом Росія. 


Рекомендуем: