СИЛОВИКИ ДБР УВІРВАЛИСЯ ДО МУЗЕЮ, ДЕ ПРОХОДИТЬ ВИСТАВКА ТВОРІВ З КОЛЕКЦІЇ ПОРОШЕНКА – ЗМІ

За інформацією, спочатку слідчі оглядали галерею, а коли адвокат п’ятого гаранта Ігор Головань почав їх запитувати, що вони роблять, вони не змогли відповісти на запитання.

Сьогодні до Музею Івана Гончара, де виступав п’ятий президент України Петро Порошенко, прибули силовики Державного бюро розслідувань. Усе через неявку Порошенка на допит.

Спецназ увірвався до приміщення у той час, коли там відбувалося відкриття експозиції художніх творів із колекції родини Порошенків.

За інформацією, спочатку слідчі оглядали галерею, а коли адвокат п’ятого гаранта Ігор Головань почав їх запитувати, що вони роблять, вони не змогли відповісти на питання. Згодом слідчі пішли і повернулися вже із спецназом.

Раніше повідомлялося, що Петро Порошенко

Порошенко не з’явився на допиті у ДБР: натомість пішов до музею
не прийшов на допит у ДБР, оскільки не отримав повістку належним чином. Сам Порошенко у той час, який йому було призначено для допиту, увімкнувся у прямому ефірі своєї сторінки на фейсбуці з музею Гончара. Звідки передав “привіт” ДБР та іншим органам.

Повідомляється, що його викликали на допит в рамках розслідування про нібито незаконне переміщення картин відомих художників через держкордон України.

Джерело

Схожі новини