“Ще раз ляснеш і я тебе хлопну, с***а, борода обсиплеться”: у Раді нардепи влаштували штовханину (відео)

У Верховній Раді під час позачергового засідання 30 березня, коли виступала очільниця фракції “Європейська солідарність” Ірина Геращенко, між парламентарями сталася сутичка. Поштовхалися депутати від “Євросолідарності” і “Слуги народу”, коли обговорювався погром Офісу президента під час протесту на підтримку Сергія Стерненка.

Відео інциденту поширив нардеп від “Слуги народу” Євген Шевченко.

Як виявилося, пересварка почалася через те, що нібито нардеп від “Слуги народу” Сергій Швець повернувся до спікерки Геращенко спиною, а нардеп від “Євросолідарності” Михайло Бондар його розвернув. Після цього інший депутат від “Слуги народу” Юрій Камельчук намагався втрутитися в ситуацію, але у відповідь Бондар штовхнув Камельчука, який сказав: “Я тебе зараз хлопну…”.

Бондар відповів: “Це я тебе зараз хлопну. Ще раз ляснеш і я тебе хлопну, с***а, борода обсиплеться”.

На відео чутно, як один із нардепів каже: “Це провокація”. Також у конфлікт втрутився п’ятий президент Петро Порошенко, котрий звинуватив Швеця, що той мовляв прийшов до Ради у нетверезому стані.

“І приберіть цю випившу, п’яну морду. Зробіть йому алкогольне тестування. П’яна морда приходить до парламенту”, – вигукує Порошенко.

Своєю чергою, у Facebook Сергій Швець заявив, що його зацькували і спростував всі звинувачення щодо алкогольного сп’яніння. Нардеп додав, що здав тест на алкоголь, і щойно будуть результати пообіцяв їх оприлюднити.

“Учорашній день став шаленим! Порохи почали, як зазвичай, брехати з трибуни, а після того, як я показав Порошенкові його цитату з Путіним:”Жму руку, обнимаю!” члени фракції почали цькувати мене особисто. Булінг ін рада ін екшн. Домовилися до того, що я нетверезий. Аби припинити базарні балачки, сам пішов у лікарню та здав аналізи. Днями будуть результати, одразу оприлюдню для вас”, – написав Швець.

Джерело

Схожі новини