Вы здесь

«Розводьте і далі, чому б і ні…»: Стали відомі моторошні подробиці обстрілу бійців ЗСУ Золотому

Блогер з України Марко Серж на власній сторінці в соціальній мережі повідомив резонансні подробиці обстрілу позицій Збройних сил української держави в районі Золотого. Як відомо, в результаті атаки на позиції ООС Україна зазнала санітарні втрати. Вісім бійців Збройних сил української держави були поранені.

Зокрема, блогер зазначив, що під обстріл членів незаконних збройних формувань потрапили бійці 72-ї бригади Збройних сил України. Він пише: «Тільки диво врятувало від «двохсот» втрат. Просто диво! Штаб операції Об’єднаних сил мовчить чомусь. Заява на цьому не акцентується. Обстріляли Горіхово, кажуть. Ага, ну да. Потрібно ще кілька населених пунктів розвести, а як же ще … Було б цікаво зробити інфографіку втрат в районах Петровського і Золотого».

«Розводьте і далі, чому б і ні…»: Стали відомі моторошні подробиці обстрілу бійців ЗСУ Золотому

Крім того, блогер Марко опублікував навіть деякі скріншоти з новинами від місцевих жителів, які проживають в Золотому-4. Нагадаємо, раніше ми вже повідомляли про те, що починаючи з завтрашнього дня, двадцятого січня і по 24 число цього ж місяця на Донбасі по всій лінії зіткнення можуть активізуватися обстріли. Більш детально про це сьогодні заявили в так званому «управлінні Народної міліції Донецької народної республіки».

Джерело: https://replyua.net/


Рекомендуем: