Вы здесь

Розенко розповів про «шалений ріст зарплат»: Україна на порозі економічного дива

Павло Розенко похвалився шаленим ростом української економіки

Економіка України зростає більш швидкими темпами, ніж прогнозували міжнародні фінансові інститути.

Про це повідомляє «Хвиля«.

Зокрема, віце-прем’єр-міністр Павло Розенко відзначив, що мінімальна заробітня плата в Україні постійно збільшується, що означає значне зростання економіки.

«Ще три роки тому мінімальна заробітна плата в Україні становила 50 доларів, а сьогодні вона зросла вже втричі. Тобто українська економіка зростає більш швидкими темпами, ніж нам прогнозували міжнародні фінансові інститути», — зазначив Розенко.

Він додав, що ще у 2013 році МВФ прогнозував, що Україна зможе відновити всій економічний потенціал лише у 2022 році.

«Але вже сьогодні ми можемо сказати, що рівень заробітних плат в 2019 році в доларовому еквіваленті досягне докризового, довоєнного 2013 року», — сказав він.

Разом з тим варто відзначити, що серед українських міністрів найвищу зарплату за січень отримав глава Міноборони Степан Полторак – 81,1 тисячі гривень. А серед голів фракцій і груп у Верховній Раді найбільші зарплати у січні були в голови фракції «Блоку Петра Порошенка» Артура Герасимова, голови фракції «Народний фронт» Максима Бурбака та лідера Радикальної партії Олега Ляшка.

Серед членів Кабміну наступні у зарплатному рейтингу – міністр фінансів Оксана Маркарова з зарплатою у 73,8 тисячі гривень і міністр закордонних справ Павло Клімкін з місячним заробітком у 63,9 тисячі гривень.

Найменші зарплати у січні серед міністрів одержали міністр юстиції Павло Петренко – 25,9 тисячі гривень, міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш – 18,1 тисячі гривень та міністр інформаційної політики Юрій Стець – 16,8 тисячі гривень.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман за січень заробив 37,4 тисячі гривень на посаді.

З приводу голів фракцій та груп у парламенті, то найбільші зарплати за січень отримали Герасимов, Бурбак і Ляшко – у кожного по 37 тисяч гривень.

Джерело: «Знай.ua»


Рекомендуем: