Вы здесь

Росія готова стати на захист жителів Донбасу – адміністрація Путіна

Заступник глави адміністрації президента РФ Дмитро Козак заявив: якщо Київ почне бойові дії на Донбасі, то це стане «початком кінця України», оскільки Росія готова захищати жителів регіону.

ДжерелоРИА Новости

Пряма мова: «Все залежить від того, який масштаб буде пожежі. Якщо там буде, як каже наш президент, влаштована Сребрениця, мабуть, змушені будемо встати на захист».

Деталі: За словами Козака, зараз на Донбасі є «загартовані в боях озброєні формування», які здатні тримати оборону, і необхідності захищати поки немає. Але, він додав, що «все залежить від іншої сторони».

За словами Козака, Росія не прагне «різати суверенітет» України або захоплювати її території, а «зацікавлена ​​в стабільній державі біля своїх кордонів».

Він також заявив, що не бачить зв’язку між поїздкою президента України Володимира Зеленського на Донбас і загостренням у регіоні. За словами Козака, «це один з елементів інформаційної роботи, піар-активності, яку проводять всі політики, включаючи Зеленського».

Заступник глави адміністрації президента РФ також вважає, що у Києва немає намірів «розв’язувати повномасштабний конфлікт» на Донбасі, а те, що відбувається на сході України, він назвав «піар-діями, які супроводжуються імітацією військової загрози».

На думку Козака, конфлікт на Донбасі можна врегулювати за рік, якщо «діяти послідовно і дотримуватися раніше досягнутих домовленостей».

Чому це важливо: З кінця березня на Донбасі спостерігається загострення. Збройні формування РФ вдаються до постійних провокацій та порушень режиму припинення вогню. Вранці 8 квітня російсько-окупаційні війська вбили бійця ОС, це 11-та втрата за два тижні.

Джерело


Рекомендуем: