Вы здесь

«Путин вернет Донбасс Украине уже весной 2020 года — все согласовано», — російський експерт

Слова посла Франції про необхідність міняти Мінські угоди — важливий сигнал. У цьому впевнений російський блогер Ель Мюрид, про що він написав на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Він звернув увагу на те, що Київ, а також представники Заходу вже відкрито говорять про необхідність зміни Мінських угод. На його думку, це свідчить про те, що президент РФ Володимир Путін на «нормандської» зустрічі в Парижі капітулював. «У Кремля ситуация не ахти — Украина полностью победила в газовой войне, сохранив транзит, да еще на фактически кабальных для Газпрома условиях, Германия держит Кремль условиями, в которых будет функционировать «Северный поток-2″ после его гипотетической достройки», — розповів Мюрид.

Він уточнив, що капітуляція Путіна в Парижі в грудні 2019 го була вимушеною, але беззастережною. Мюрид впевнений, що нової ескалації у війні проти України вже не буде. «В открытую — нет, у «Отца нации» такой опции в поведении нет. Только тихо скрысятничать. Сегодня такой возможность ему уже не дадут», — підкреслив російський експерт.

На його думку, в Парижі Путін пообіцяв «Нормандській четвірці» виконати умови Донбасом вже до весни нинішнього 2020 року. «Их время должно наступить уже достаточно скоро, не позже весны этого года. Скорее всего, нам объяснят, что Путин пошел навстречу партнерам и согласился на ничего не значащие технические поправки к Минским договоренностям», — розповів Мюрид.

За його прогнозами, історія закінчиться тим, що Кремль погодиться переписати Мінські угоди і почне виведення з окупованого Донбасу військ, а також передасть Києву контроль над кордоном. «Л / ДНР» остаточно ліквідують і проведуть місцеві вибори в цих районах за українським законодавством. «Ситуация очень сильно напоминает кувейтскую авантюру Саддама Хусейна. Чтобы он ушел из Кувейта, потребовалось проводить операцию «Буря в пустыне». С Путиным обойдутся без войны, но по политическим последствиям ситуация ничем не отличается. Поражение всегда выглядит одинаково», — констатував Мюрид.

Рекомендуем: