Вы здесь

Путін готується атакувати Україну: важка техніка вже на кордоні

Великий ешелон військової техніки важкого озброєння РФ рухається в бік кордону України. Відповідний пост з відео-підтвердженням опублікував у Facebook офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан.

«Блукаючий військовий ешелон з важким озброєнням. Швидше за все, чергова ротація у воєнторзі чи на шахтах Донбасу», — написав український військовий.

З Росії в Україну спрямовується безліч військової техніки. Відповідний відеоролик опублікував офіцер ЗСУ Анатолій Штефан на сторінці в Facebook.

Раніше повідомлялося, що в лютому росіяни провели низку військових навчань у всіх суміжних з Україною областях. У навчаннях брали участь тисячі найманців Путіна, близько 1000 одиниць техніки, включаючи бойову авіацію (бомбардувальники), яка вчилася долати системи ППО. Неозброєним оком помітно, як ущільнився графік цих навчань. 

Також постійною практикою ЗС РФ залишаються довгострокові відрядження військ до районів Ростовської області, які межують з тимчасово окупованими територіями Донбасу. В багатомісячних відрядженнях війська не тільки відпрацьовують дії в умовах ландшафту, схожого на донбаський.

Нагадаємо, Путін атакує Україну з трьох сторін: армія готується до запеклого бою в кроці від виборів. У ВСУ розсекретили плани окупантів перед виборами.

Джерело: Знай. uaРекомендуем: