Вы здесь

«Привіт, мій новий рік! Я жива…» Телеведуча Алла Мазур розповіла про життя після онкології

Відома українська телеведуча Алла Мазур закликає людей, що зіштовхнулися з діагнозом онкологія, якнайшвидше починати лікування, і не боятися візуальних наслідків цієї боротьби – втрату волосся тощо, «бо головне – очистити організм».

Про це вона написала на своїй сторінці в Фейсбук.

«Привіт, мій новий рік!) Я жива — і це найбільше досягнення року минулого. Постояла подумки на краю — і отримала ще більше внутрішньої свободи. Побачила себе нову — і відчула, що цією свободою можна поділитися) І підтримати інших. Тих, хто зіткнувся з онкологією в час пандемії: такий собі особливий джек-пот. Але шанс одужати – є. І чим раніше почати боротьбу – тим вищий», — написала відома телеведуча.

За словами Алли Мазур, її надихала одна глядачка, що написала: «Ваша робота в ефірі доводить нам, що перемогти – можна».

«Тепер хочу переконати, що і візуальних наслідків цієї боротьби особливо боятися не варто. Бо головне – очистити організм. А волосся – відросте. І життя підкине вам новий образ: який може виявитись несподівано симпатичним. Навіть модним і актуальним: як виявилось в моєму випадку.

В цьому номері «Marie Claire» — моє послання тим, хто вчиться сміливості: приймати себе – і любити себе – і в біді, і в радості. Хто наважується змінити життя — після онкології. Йде вчитися танцям. Йде на йогу. Починає медитувати. Наповнює себе любов’ю. Бо тільки так – зможемо поділитися нею з іншими.

Не бійтеся змін. Повірте у себе і свої сили. Довіртеся Небу: там справді дивовижним чином підказують нам шлях», — підкреслила Алла Мазур.

Джерело


Рекомендуем: