Пристайко повідомив про відмову Німеччини у наданні Україні військової допомоги

Голова зовнішньополітичного відомства України Вадим Пристайко в інтерв’ю журналістам порталу RND заявив, що офіційний Київ просив Берлін надати військову допомогу, проте влада Німеччини відмовила, інформує «Радіо Свобода». «Ми дякуємо за фінансову допомогу Німеччини і політичну підтримку німецького уряду. Проте, на жаль, наш запит про військову допомогу не підтримали», – сказав він. Разом з цим, дипломат відмовився уточнювати, коли саме подавали цей запит.

«Я сподіваюся, що Берлін перегляне таку стриману позицію і все ж таки вирішить посилити оборонні можливості України», – зазначив Пристайко. Водночас він наголосив, що наразі мова йде про виживання України як держави. «Німеччина та країни Євросоюзу багато зробили для нас. Проте цього не достатньо, аби зупинити смерті людей. Ми оплакуємо 13 тисяч загиблих, а їх, на жаль, щодня стає більше», – сказав Пристайко.

Раніше повідомлялося, що Сполучені Штати проведуть в Європі найбільші військові навчання з моменту закінчення «холодної війни». Метою таких дій є попередження Росії від повторення агресивних дій. З відповідною заявою у коментарі Reuters виступив американський генерал-майор Беррі Сигуін, який є куратором операції союзників НАТО в Бельгії.

Джерело: https://replyua.net/

Схожі новини