Вы здесь

«Працюємо далі»: У мережу злили цікаву переписку нардепів щодо відставки Гончарука (фото)

Народні депутати від «Слуги народу» сьогодні з ранку активно листуються щодо можливої відставки прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Так, народний депутат СН Анатолій Драбовський під час листування на засіданні Верховної Ради написав про те, що президент України Володимир Зеленський «помилує» Гончарука, передають Патріоти України.

Фотограф Цензор.НЕТ зробив фотографії смартфона Драбовського. На ньому можна прочитати таке повідомлення: «Арахамія (голова фракції «СН») нас запевнив, що президент його помилує».

Тим часом інша народна обраниця від «Слуги народу» – Галина Третьякова – в парламенті листувалася з абонентом, підписаним як Олексій Гончарук. Йому вона висловлювала свою підтримку.

Нижче наводимо листування:

«Спасибі, Галечко)) Звичайно, не буду. Важлива позиція фракції.

– Ми ЗА тебе !

– В тобі я не сумніваюся)) Питання хто МИ))

– 70-80 … Працюємо далі. Життя …».

Нагадаємо, увечері 15 січня в соцмережах поширили аудіозаписи, нібито з наради, у якій брали участь прем’єр-міністр Гончарук, міністр фінансів Оксана Маркарова, перший заступник голови Національного банку Катерина Рожкова, заступник керівника Офісу президента Юлія Ковалів та інші посадові особи. Під час розмови вони обговорювали економічні питання перед зустріччю із Зеленським.

На записах людина з голосом, нібито схожим на голос Гончарука, зокрема, називає себе «повним профаном» в економіці. Сьогодні, 17 січня, Гончарук повідомив у Facebook, що написав заяву на ім’я Зеленського про відставку.

Джерело: Цензор.НЕТ


Рекомендуем: