Вы здесь

Порошенко Зеленському: “Ну що, де зарплати по 4 тисячі і, де кінець війни?”

Петро Порошенко влаштував Володимиру Зеленському свій бліц після прес-марафону президента. І запитав: “Ну що, де зарплати по 4 тисячі і, де кінець війни?” Як говорить український відеоблогер, Андрій Серебрянський, у екс-президента сталеві нерви, бо він подивився прес-марафон Зеленського. І дещо таки прокоментував — не зміг втерпіти, щоб не задати незручні питання своєму наступнику. Подробиці повідомляє Телеграф. 

Відео з коментарями Петра Олексійовича у соцмережі розмістив його прес-секретар, Святослав Цеголко. 

“Обіцянка, що прийшов кінець епохи бідності, і у нас вчителі будуть отримувати 4000 доларів, ми це не побачили. Навіть в проекті бюджету на наступний рік. Обіцянка, що рішуче будуть знижені тарифи. А замість цього ми прийшли до покупки електроенергії в Російській Федерації”, — сказав Порошенко.

Петро П’ятий піддав критиці і слова Зеленського про мир. Мовляв, він говорив, що досягти цього дуже просто. Та виявилося, що зробити це не під силу новообраному президенту. 

“Всі українці хотіли почути відповідь на обіцянку, що мир — це просто, достатньо просто перестати стріляти, і війна тривала тільки тому, що на ній хтось заробляв. Але через півроку виявилося, що мир — це складно і рішення доводиться приймати непрості”, — прокоментував екс-гарант.

Для своїх запитань екс-президент влаштував пост-шоу до прес-марафону Зеленського. Просто в офісі своєї партії відеоблогер запитав його, чи дивився він марафон нового президента. 

Мабуть, дивився, бо задав питання, на які не почув відповіді під час марафону. А саме: “Ну що, де зарплати по 4 тисячі і, де кінець війни?” Мабуть, Зеленському доведеться організувати ще одну прес-конференцію, щоб дати вичерпні відповіді особисто колишньому голові держави. Бо за 14 годин, протягом яких президент спілкувався з представниками ЗМІ, Петро Олексійович не почув того, що цікавило саме його.


Рекомендуем: