Вы здесь

Порошенко спіймали на брехні: він видав зустріч голів фракцій із Блінкеном за двосторонні переговори

П’ятий президент Петро Порошенко використав фото, зроблене в березні 2015 року, для того, щоб повідомити про зустріч з державним секретарем США Ентоні Блінкеном, яка відбулася в четвер, 6 травня.

Порошенко не захотів використовувати офіційне фото, зроблене на заході, де він зображений разом з іншими лідерами фракцій Верховної Ради, розповів в Telegram політик, журналіст Сергій Лещенко.

Він назвав публікацію фото з 2015 року, коли Порошенко зустрічався з Блінкеном для проведення двосторонніх переговорів, «дешевим трюком» від колишнього президента.

«Петро Порошенко не захотів постити груповий знімок із зустрічі глав фракцій Ради з держсекретарем США Тоні Блінкеном, де він сидить в кружечку з іншими лідерами фракцій. Тому на свою цільову аудиторію Порошенко розганяє фото шестирічної давності, нібито у нього зараз була двосторонка з Блінкеном. Ви повелися на такий обман?», — написав Лещенко.

Нагадаємо, держсекретар США Ентоні Блінкен, який 6 травня перебуває з візитом у Києві, після зустрічі із президентом України Володимиром Зеленським вийшов до журналістів на брифінг, під час якого

«Цінуємо нашу дружбу і партнерство»: Блінкен розповів про теми перемовин із Зеленським і Кулебою
розповів теми бесіди із главою держави і очільником МЗС Дмитром Кулебою.

Джерело


Рекомендуем: