Вы здесь

Порошенко озброївся головним хамлом України напередодні виборів: «Іди на**й! Ти хто така, м*рамойка»

Інтелігентка» Порошенко під №30 накинулася на поліцейських

Партійний список партії Петра Порошенка «Європейська солідарність» просто переповнений особистостями, які неабияк набридли українському народу і «досягнення» яких не злічити.

Особливо варто приділити увагу кандидату під номером 30 — «перлині інтелігенції» по імені Наталя Баласинович.

Це скандальна голова Васильківської районної ради, що у Київській області. Жінка вже була відома тим, що в 2018 році напала на конс’єржку в елітній багатоповерхівці, в якій живе її свекруха. Родичка попросила не впускати невістку в будинок, що й поспішила виконати вартова під’їзду. Баласинович вчепилася жінці у волосся, стала погрожувати і назвала «п*вією». Крім того, чиновниця постійно нападає на родичів чоловіка. Одного разу з’явилося відео того, як вона плюнула в обличчя свекрусі і сказала: «Щоб ви здохли і щоб вся ваша сім’я виздохла»

На цей раз скандальна Баласинович знову опинилася в епіцентрі сканадалу, коли почала загрожувати і принижувати співробітників поліції. У мережі з’явилося відео кричущого інциденту з Наталею в головній ролі.

«Йди на**й, ти хто така? Ти що будеш тут розповідати? Ти бл*дь, уродка, схудни спочатку на 30 кілограм, а потім будеш розказувати» — прокричала Баласинович з машини з цигаркою в роті.

Варто відзначити, що співробітниця поліції намагається реагувати з гумором і відповідає чиновниці, що добре, що вона сама модель.

«Так, модель, звичайно. Тобі може зняти куртку, дебілка? Не така, як ти, страшна» — продовжує кричати Баласинович суржиком.

Далі чиновниця вийшла з машини і почала погрожувати дівчатам з поліції:

«Я тебе бл*ть знищу, м*рамойко, зрозуміла бл*дь? Твої фотографії у всіх трунах Васильківщини будуть лежати.»

Джерело: https://znaj.ua/


Рекомендуем: