Вы здесь

Порошенко ошелешив новим законом: очистить Донбас від сміття

Сьогодні Петром Порошенком був підписаний закон про розмінування Донбасу, прийнятий Верховною Радою, визначивши мета та принципи, правову основу та основні складові видів протимінної діяльності в Україні. Про це йдеться в картці закону №9080-1 на сайті парламенту.

Експерт розповів, як закінчиться війна на Донбасі: є тільки два шляхи

Протимінна діяльність – це комплекс заходів, які спрямовані на захист інтересів України, а також на усунення і зменшення наслідків від негативного впливу вибухонебезпечних предметів на населення певних територій.

Зеленський, Тимошенко і Ляшко розповіли, як після виборів повернуть Донбас

Цим документом визначаються вимоги до фахівців у сфері протимінної діяльності та розмінування та їх обов’язки, джерела фінансування протимінної діяльності, перелік суб’єктів і об’єктів протимінної діяльності, порядок створення їх організаційні та процедурні засади діяльності.

В перелік протимінної діяльності буде входити обстеження території на предмет наявності вибухонебезпечних предметів, маркування та складання карт територій, забруднених або ймовірно забруднених вибухонебезпечними предметами; очищення території шляхом виконання робіт з розмінування, а конкретніше: виявлення, перевезення, знищення та/або знищення вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо, Донбас розвалюється від простого снігу: в мережі показали, як окупанти намагалися.

Окупований країною-агресором Росією Донбас перебуває в настільки жалюгідному стані, що його інфраструктурні об’єкти просто не витримують снігопадів і обрушуються, пише видання Народна Правда з посиланням на Твіттер популярного блогера Necro Mancer.

Джерело: «Знай.uа«

КопироватьAMP код

Рекомендуем: