Вы здесь

Порошенко мріє попрощатися з Україною

Український президент Петро Порошенко мріє стати депутатом Європейського парламенту після того, як піде з посади президента.

Гучну заяву нинішній гарант зробив у понеділок, 25 лютого на молодіжному форумі в Переяслав-Хмельницькому Київської області.

«Коли мене запитують, ким я хочу працювати … вже після президентської каденції, я кажу: для мене є одна гідна робота, про яку я мрію — бути депутатом Європейського парламенту».Петро Порошенко

Нагадаємо, що кандидат у президенти України Володимир Зеленський продовжує користуватися підтримкою населення і має реальні шанси для того, щоб стати новим президентом країни.

Дані агентства Социоком свідчать про те, що за Зеленського готове проголосувати вдвічі більше українців, ніж за діючого президента країни.

До виборів нового глави держави залишилося трохи більше місяця. Проте вже зараз зрозуміло, хто з кандидатів є беззаперечним фаворитом передвиборної кампанії. Художній керівник студії «Квартал 95», успішний актор і шоумен, голова політичної сили «Слуга народу» Володимир Зеленський користується величезною підтримкою населення.

Згідно з даними, проведеним агентством соціологічних досліджень Социоком, зараз за Зеленського готові віддати свої голоси близько 28% опитаних респондентів. Для порівняння: кандидатура діючого президента України Петра Порошенка викликає довіру лише у 14% взяли участь в опитуванні громадян. Таким чином, Володимир Зеленський випереджає Порошенко в два рази. Більш того, шоумен значно відірвався і від лідера фракції «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Їй зараз довіряють лише 17% опитаних.

Джерело: https://znaj.ua/


Рекомендуем: