Вы здесь

Помічниця голови ЦВК звільнилася після цькування в мережі через пост про вібратор

Помічниця голови Центральної виборчої комісії Анжела Єременко звільнилася з посади після цькування в мережі через свій пост про вібратор, який їй подарував хлопець на День святого Валентина.

У блозі під псевдонімом Bad mama дівчина написала замальовку про те, що секс-іграшка виявилася несправною. Під публікацією користувачі Facebook залишили понад сотню коментарів, більшість із них – із образами .

«Тож, дорогі мої, мораль історії така: купуйте вібратори в нормальних магазах типу перший лав спейс, інакше оргазмів вам не бачити, як мені. Це до того, що скоро 8 березня, будьмо розсудливі, попередимо чоловіків заздалегідь», – писала Єременко в блозі.

Пост Єременко про вібратор:

Дівчина відповіла своїм хейтерам у мережі й повідомила, що звільнилася, оскільки хоче бути відкритою і жартувати над тим, що хоче. Крім того, команда комунікації, над якою працювала Єременко в ЦВК, піддається ризикам інформаційних вкидань і атак.

«Я написала замальовку про несправний вібратор, і тепер у мене є сотня коментарів про те, яке я днище, тому що я це написала, працюючи в ЦВК», – зазначила блогерка.

Єременко пожартувала, що їй усе-таки надіслали нову секс-іграшку, і закликала всіх, хто залишив негативні коментарі під її постом у блозі, зайнятися сексом.

«Я не можу говорити про секс, не можу порушувати гострі теми, тому що портрет держслужбовця повинен бути зовсім іншим. Найімовірніше, держслужбовець (до речі, я не була ним ніколи) – це людина з параноєю, що будь-яке його слово обернеться проти нього, сексом із вимкненим світлом у місіонерській позі і сильним моральним обличчям, яке диктує здаватися «правильним», – написала дівчина.

Джерело


Рекомендуем: