Вы здесь

Помер принц Філіп

Чоловік королеви Єлизавети II — герцог Единбурзький Філіп — пішов з життя, не доживши до свого 100-го ювілею всього кілька місяців.

Сумною новиною члени королівської сім’ї поділилися через соцмережі.

«З глибоким сумом Її Величність Королева оголосила про смерть свого коханого чоловіка, Його Королівської Високості принца Філіпа, герцога Единбурзького. Його Королівська Високість мирно помер сьогодні вранці в Віндзорському замку. Королівська сім’я приєднується до людей з усього світу, оплакуючи його втрату», — йдеться в повідомленні.

Нещодавно герцог Единбурзький надійшов до лондонського госпіталю короля Едуарда VII після того, як йому стало зле. Звернутися за допомогою в госпіталь Філіпу порадив його особистий лікар. Очікувалося, що принц пробуде під наглядом кілька днів.

Говорили, що Філіп поводився, як зазвичай, був в міру веселий і в хорошому настрої. У герцога погіршилося самопочуття через деякий час після того, як йому зробили

94-річна королева Єлизавета II і її 99-річний чоловік Філіп зробили щеплення від коронавірусу
щеплення від коронавірусу. Його 94-річна дружина Єлизавета II теж отримала цю вакцину в той же день. Палац заявляв, що нездужання герцога не було пов’язано з COVID-19.

Герцог Единбурзький прожив довге і цікаве життя. Він не був у тіні своєї дружини королеви, як багато хто думає. Навпаки, завжди був їй опорою і підтримкою. Він був першим королівським чоловіком, присутнім на пологах у своєї дружини, коли Єлизавета II народжувала свою четверту дитину. У шлюбі у пари, нагадаємо, народилося четверо дітей.

У грудні 2016 принц Філіп побив рекорд довголіття серед чоловіків, що походять від королеви Вікторії. До цього рекорд належав Карлу Юхану Бернадот (він помер 5 травня 2012 року в віці 95 років 6 місяців і 5 днів).

10 червня 2021 йому виповнилося б 100 років. З цього приводу планувалися масштабні святкування.

Джерело


Рекомендуем: