Вы здесь

Польща, Україна та Литва створюють спільну армію: все дуже серйозно

Військове співробітництво України, Польщі та Литви зміцнюється. Так, з’явилася інформація, що держави створюють спільну військову частину.

Про це стало відомо завдяки опублікованому Закону України в офіційній газеті українського парламенту «Голос України».

Новий закон звучить так: «Про ратифікацію Угоди між Урядом Литовської Республіки, Урядом Республіки Польща і Кабінетом Міністрів України про внесення змін до Угоди між Урядом Литовської Республіки, Урядом Республіки Польща і Кабінетом Міністрів України про створення спільної військової частини».

Згідно з тексту нового закону, країни створюють загальну литовсько-польсько-українську військову частину бригадного рівня імені Великого Гетьмана Костянтина Острозького.

Так, командування та підрозділи Бригади повинні бути готові до участі у міжнародних операціях, які відповідають принципам і нормам міжнародного права.

Варто нагадати, що в Україні набув чинності закон № 2300-VIII, який розповсюджує підтримку держави при отриманні освіти на всіх учасників бойових дій, їхніх дітей, а також осіб з інвалідністю, отриманої під час війни.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в понеділок, 31 грудня, на Яворівському військовому полігоні у Львівській області закінчено будівництво навчального комплексу під назвою «Бій в населеному пункті», про що повідомляє Український мілітарний портал.

У повідомленні зазначено, що тендер на будівництво навчального комплексу було оголошено в травні 2018 року, а загальні витрати склали без малого 40 мільйонів гривень. Зазначається, що на базі нового навчального комплексу може одночасно займатися до трьох рот бійців вдень, а також одна рота під час проведення занять вночі.

Джерело: https://znaj.ua/

Рекомендуем: