Вы здесь

Поліція може кваліфікувати псування бюлетенів з «опитуванням Зеленського» як дрібне хуліганство — заступник голови МВС

Псування бюлетенів зі всеукраїнським опитуванням президента Володимира Зеленського в день місцевих виборів може бути кваліфіковане правоохоронними органами як «дрібне хуліганство».

Про це в інтерв’ю журналістці, ведучій авторської програми на Радіо НВ Крістіні Бердинських розповів заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, коментуючи заклик українських письменників Віталія та Дмитра Капранових розривати такі бюлетені.

«Я думаю, це буде [кваліфіковано як] дрібне хуліганство. Ми ж не розриваємо книги братів Капранових, якщо нам щось не подобається. Розривати бюлетені, штовхати агітаторів — це буде незаконно і буде порушенням громадського порядку», — повідомив заступник голови МВС.

Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, стаття «Дрібне хуліганство» передбачає накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Водночас Геращенко додав, що проведення «опитування Зеленського» дійсно може збільшити кількість конфліктних ситуацій в день виборів.

13 жовтня Зеленський записав відеозвернення із закликом прийти на виборчі дільниці в день виборів 25 жовтня.

Джерело


Рекомендуем: