Вы здесь

Політолог назвав найбільш вдалу кандидатуру на посаду майбутнього прем’єра

Політолог не вважає чинного президента Петра Порошенка гідним кандидатом на пост глави уряду

Відомий український політолог Віктор Небоженко висловив думку про найбільш вдалу кандидатуру прем’єр-міністра після інавгурації Володимира Зеленського.

Під час чату на Главреді він підкреслив, що не вважає чинного президента Петра Порошенка гідним кандидатом на пост глави уряду.

«Я не думаю, що Порошенко зможе очолити опозицію або стати прем’єром. Єдине, що Порошенко може – він може почати регулярно ходити, як на роботу, до слідчих на допити по різних темах.

Або Порошенко поїде послом України в Росію – так він наблизиться до своїх старих друзів: Путіна і Медведчука», — підкреслив аналітик. За словами Небоженка, не найвдалішою кандидатурою на пост прем’єра в даній ситуації є і Володимир Гройсман, оскільки він політично пов’язаний з Порошенком.

Експерт вважає, що неможливо звинувачувати колишнього главу держави в корупції та продовжувати співпрацю з його соратниками. Політолог назвав найбільш вдалою кандидатурою на пост прем’єр-міністра лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко. «Бо, з одного боку, у неї є план перебудови країни «Новий курс України», з іншого – вона непогано знає всі групи в парламенті і зможе з ними домовлятися, а з третьої – вона вже не раз була прем’єром, от нехай за півроку покаже результат.

Дуже важливо тримати Україну хоча б в коридорі сьогоднішньої крихкої стабільності. Жодні «темні конячки» неможливі. У нашій ситуації людина, що претендує на посаду прем’єра, має добре знати роботу Верховної Ради і кожного в парламенті. Де ви знайдете таку «темну конячку»…» – резюмував він.

Джерело: УНІАН

КопироватьAMP код

Рекомендуем: