Поки на захист для бійців ЗСУ бракує грошей: Керівництво ЗСУ вирішило підняти собі премії (документ)

Керівництво Збройних сил України звернулося до міністра оборони і уряду з проханням нарахувати їм додаткові надбавки на особливий період в розмірі від 372% до 10%, залежно від рангу. Про це написав у себе на каналі в Telegram ветеран АТО Олександр Грамарчук (Грім), передають Патріоти України.

Відповідно до опублікованого в мережі документу, прохання про додаткові виплати керівництво
ЗСУ аргументує “підвищенням мотивації” і “досягненням стабільного морально-психологічного стану”.

У документах зазначено, що найвищу надбавку – в 372% від поточних виплат – має отримати головнокомандувач Збройних Сил України, його заступник – 315%, начальник Генерального штабу – 307%, командувач Об’єднаних сил – 306%. У той же час за особливості проходження служби всьому керівництву української армії пропонується виплатити надбавку в 100%. У той же час найнижчі надбавки – близько 10% – пропонується виплатити начальникам підрозділів в тилу і окремих підрозділів, підпорядкованих Міноборони.

Ветеран прокоментував ситуацію, уточнивши, що ніяких надбавок для звичайних військовослужбовців, згідно з документом, не передбачено.

“Хочу вас привітати, тому що ви в черговий раз зробили себе разом. Керівництво ЗСУ так переживає за благополуччя солдата … вирішили підняти собі, бідним, премії”, – написав автор публікації.

Схожі новини