Вы здесь

Після незручних питань Порошенку активісту спалили машину, — ЗМІ

Активіст звинуватив у підпалі свого авто охорону Петра Порошенка

Відомо, що в рамках передвиборної кампанії Петро Порошенко приїхав з візитом до Дніпра. Відомо, що за традицією, після офіційної частини агітаційного виступу президент повинен був провести фотосесію з електоратом.

Така комунікація з громадянами дає можливість людям задати президенту хвилюючі питання — так думав і активіст Яків Дніпровський. Про це пише strana.ua.

«Ми з товаришем стояли в першому ряду біля сцени і хотіли запитати у Порошенка «Що він скаже з приводу відкритої наркоторгівлі в Дніпропетровську?». Поруч з’явилася якась дівчинка, яка хотіла поставити питання про Шарія. Я встиг тільки крикнути два рази «Петро Олексійович!», а коли дівчинка почала кричати, то її ззаду хтось став тягнути, не даючи їй нічого питати. Я спробував заступитися, але нас відразу заламали і вивели» — розповідає Дніпровський.

За словами активіста, група стеження складалася з п’яти чоловік, всі представилися охороною правопорядку, а документів при цьому ніяких не пред’являли. Наостанок один з чоловіків сфотографував номерні знаки авто Якова, а через кілька годин машина активіста згоріла в його власному дворі.

На відео, опублікованому на своїй сторінці в Instagram активіст називає винним в події охорону президента.

«Хлопці, це горить моя машина після зустрічі з Петром Порошенком» — коментує те, що відбувається Яків Дніпровський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Петро Порошенко прокоментував корупційний скандал в Укроборонпром, розслідування якого ініціювали журналісти «Наші гроші». Відповідну заяву він зробив на засіданні РНБО в середу, 6 березня.

Джерело: https://znaj.ua/

КопироватьAMP код

Рекомендуем: