Вы здесь

«Підсумки року — скумбрія по 8». Олена Зеленська сплутала ціни на рибу й дала привід для жартів

Перша леді України Олена Зеленська збурила соцмережі, розповівши у прямому ефірі програми «Сніданок з 1+1», що купує скумбрію в середньому по 8 гривень за кілограм.

У програмі саме обговорювали, чи можна українців навчити їсти здорову їжу, і у відповідь на питання ведучого, перша леді поділилась своїми лайфхаками.

«Найперше правило — найпростіше. Самі приготували — самі купили прості неперероблені продукти», — сказала перші леді та зазначила, що «заморожена скумбрія, з якої можна приготувати безліч чудових страв, вона коштує десь 8 грн за кг».

Ці слова здивували багатьох українців, які одразу ж вказали Олені Зеленській на обмовку.

«Підсумки року — скумбрія по 8 грн/кг», «Олено, підкажіть, на який базар ходите? Щоб народ міг так щасливо жити», — коментують користувачі соцмереж.

Сама Олена Зеленська, розповідаючи про прямий ефір у своєму інстаграмі, одразу ж перепросила за цю обмовку.

«Під час ефіру, даруйте, обмовилась: морожена скумбрія коштує в середньому 8 гривень за 100 грамів. Дякую глядачам за те, що уважно дивитесь ефір, особливо о сьомій ранку», — іронічно написала вона.

Але українців, які встигли обуритись на «скумбрію по 8», це не зупинило, і на фоні здорожчання харчів та підготовки до зимових свят заморожена риба стала однією з найбільш обговорюваних тем в українських соцмережах.

Загалом Олена Зеленська підсумувала результати перехідного періоду реформи шкільного харчування, якою займається. Це й був інформаційний привід її візиту на телебачення.

Інформацію про підсумки реформи від Зеленської поширили дуже багато органів державної влади.

зеленська
олена зеленська

«Коли ж вони зійдуть з небес на грішну землю?»

«Судячи за нинішніми цінами, то тарілку ми скоро будемо заповнювати тільки здоровою… водою!» — продовжили писати Зеленській у коментарях українці.

«То Коля Тищенко десь купує сало й гречку за якимись дивними цінами, то ця леді, котра перша, десь скумбрію бере по 8», — написав користувач Михайло Парубочий, нагадавши про недавній скандал з Миколою Тищенко, нардепом від «Слуги народу», який розповідав журналістам, що купує телятину за 20 гривень за кілограм, а гречку — від 12-ти.

«Коли ж вони зійдуть з небес на грішну землю?» — обурюється обмовками користувачка Марина Бейгул.

У соцмережах встигло з’явитись і декілька мемів.

фейсбук

Українці почали з ностальгією пригадувати часи «долара по 8».

фейсбук

«Якась різдвяна надія», — пишуть у спільноті «Останній капіталіст».

фейсбук

А хтось-таки знайшов ту скумбрію по 8 гривень.

фейсбук

Але не всі українці приєднались до жартів над словами Олени Зеленської.

«Дістали з тією скумбрією», — висловилась Ольга Романюк, директорка однієї з київських бібліотек.

«По-перше, ви впевнені, що добре знаєте ціни на усі продукти? Я ні, — написала жінка. — Мене більше тривожить наростаюча у спільноті в медіа тенденція обливання брудом безпідставно, заради розваги. З якою метою? Це принесе благо в наше життя? Написали пакость через абсолютно незначну дрібницю на відому особу і цим самим вивищилися?»

«Дуже симптоматично, що український фейсбук обговорює скумбрію по 8, а не дзвінок з Байдена з Путіним, який сьогодні відбудеться», — підсумувала користувачка Марія Репко.

Джерело


Рекомендуем: