Вы здесь

«Підбирайте слова, які вилітають з ротової порожнини»: Зеленський до політиків, які дискредитують вакцинацію

Президент Володимир Зеленський нарікає, що окремі політики почали дискредитувати якість вакцин, які отримує Україна, а також власне сам процес вакцинації.

«Позитивному вирішенню цього питання аж ніяк не сприяють, а швидше – сильно заважають і публічні висловлювання окремих українських політиків. Вони почали масштабну й брудну кампанію з метою дискредитації як самої вакцини, так і процесу вакцинації загалом», – сказав Зеленський.

Президент заявив, що «політичні діячі втратили голову у гонитві за швидкою популярністю, і їм байдуже, що від їхніх негативних висловлювань щодо вакцини можуть помирати українці», зазначає пресслужба глави держави.

«Я переконливо закликаю цих політиків: дуже зважено підбирайте слова, які вилітають з вашої ротової порожнини. Бо за кожне з цих слів неодмінно доведеться відповідати. І перед законом України, і перед Богом. Що для вас більший аргумент – вирішуйте самі», – наголосив президент.

Зазначимо, що цього тижня

Китайський СoronaVac проти COVID-19: що за вакцина, яка ефективність, особливості використання
Україна отримала 215 тисяч доз вакцини проти COVID-19 від китайського виробника Sinovac Biotech. Найближчими тижнями має надійти чергова партія вакцини. Загалом контракт передбачає постачання майже 2 млн доз вакцини.

«Окрім Китаю, вакцину від Sinovac використовують уже 18 країн світу. Зокрема Туреччина, де щеплення нею отримали президент Ердоган і Патріарх Варфоломій», – сказав Зеленський.

Щеплення вакциною CoviShield від AstraZeneca в Індії та Європі зробили майже 50 млн осіб, наголосив глава держави.

«Кількість вакцинованих і темп вакцинації в Україні зростають щоденно. Звісно, ці показники ще далекі від ідеалу, але треба визнати, що з відставанням від плану вакцинації зіткнулись і всі країни Європейського Союзу. Ми активно працюємо для успішного виконання плану вакцинації в Україні. Для цього важливими є й готовність суспільства робити щеплення, і забезпечення України достатньою кількістю вакцин», – зазначив Зеленський.

Президент пояснив, що процес вакцинації стикається зі складнощами, адже в Індії діє обмеження на експорт вакцини, і Україна розраховує, що індійський уряд перегляне це рішення.

Джерело


Рекомендуем: