Вы здесь

Ось цe так новина! Оля Полякова замість Кличка на мера Києва

Відома українська співачка, а з недавнього часу ще й політик Оля Полякова не проти боротися за крісло мера Києва і вона не виключає такої можливості. При цьому, епатажна виконавиця посилається … на власну психіку.

На питання, чи збирається вона балотуватися в мери, Оля відповіла нашому журналісту Валентину Банних буквально: “Немає поки. А взагалі … Хрін його знає, що у мене з головою. Можливо і буду”.

Нагадаємо, що не так давноПолякова заявила про створення якоїсь жіночої партії з недвозначною абревіатурою: ” Нам треба визначитися з назвою нашої партії -” Партія Олі Полякової “- тобто ПОПА, можна додати” красива ПОПА “Олі Полякової, а якщо туди засунути слово жіноча , то вийде слово “ЖОПА” .

Київ знову опинився на порозі зміни влади, або зовсім двовладдя. Кабінет міністрів  погодив звільнення Віталія Кличка  з поста глави Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Таким чином президент Володимир Зеленський і його команда вирішили прибрати з ключовою керівної посади в місті непідконтрольного людини.

У той же час Кличко залишається обраним міським головою і до виборів нікуди з цієї посади не втече.

Джерело: http://bbc-ccnn.com/

КопироватьAMP код

Рекомендуем: