Вы здесь

Організатор гей-вечірок у Брюсселі каже, що у нього бували і політики з Польщі та України

Організатор секс-вечірки в Брюсселі, на якій затримали євродепутата від угорської партії  «Фідес» стверджує, що гостями його заходів є політики з низки країн світу, в тому числі Польщі і України.

Про це Давід Манжелі, господар п’ятничної вечірки, на якій затримали депутата, розповів в інтерв’ю польському порталу Onet.

Видання наголошує, що не може перевірити твердження Манжелі і публікує його висловлювання з застереженням, що це його версія подій. В той же час портал зазначає, що участь в останній оргії євродепутата з Угорщини та дипломата з Естонії вже підтверджена, і це свідчить про те, що на заходах Манжелі бували політики з різних країн.

«Спочатку, близько півтора року тому, зі мною зв’язалися два політики, які чули про мої вечірки від брюссельських знайомих. Потім зголосилися ще двоє, які дізналися про них від колег з Німеччини» — розповідає Манжелі.

За його словами, регулярними гостями його вечірок є чотири політики правлячої партії Польщі «Право і справедливість», прізвищ яких він називати не хоче.

Манжелі додав, що з польських політиків у нього тільки ті, хто належить до «Права і справедливості». Але в його сексімпрезах беруть участь і громадські діячі з інших країн.

«У нас є політики з України, Франції, Німеччини, Нідерландів, Люксембургу, Швейцарії чи Іспанії. Однак найчастішими гостями є поляки та угорці», — зазначає він.

Щодо угорців, то за його словами, заходи відвідували щонайменше 9 політиків «Фідес», як європейських, так і національних.

Джерело


Рекомендуем: