Вы здесь

Олександр Пікалов із Квартал 95 поставив питання, яке хвилює всіх українців

Пікалов заявив, що країні не вистачає реальних справ

Актор студії «Квартал 95» Олександр Пікалов перед дебатами кандидатів у президенти України Володимира Зеленського та Петра Порошенка на НСК «Олімпійський» розповів про свої очікування від наймасштабнішої політичної дискусії України та  відповів на питання про місця в політиці для акторів «Квартал 95». Інтерв’ю опублікували Новини України в Youtube. 

Так, Пікалов заявив, що країні не вистачає реальних справ. Із найважливішого він назвав закінчення війни на Донбасі та вступ України у НАТО. 

«Я хочу, щоб перемогою завершилася війна. Щоб ми були в НАТО, в Європі. Хочу, щоб з Козина тікав той, хто буде з трибуни говорити… У мене одне питання, що вони будуть робити після 22 квітня? Нікому не потрібно зараз знову розділяти народ. Від нас не полетіло жодної гидоти у їх сторону«, — заявив Пікалов. 

На питання, що  він очікував від дебатів, актор відповів, що хоче почути відповіді на свої запитання. 

«Дебати — це подача інформації, на яку очікують люди. Черчель говорив, якщо мовчать соколи, будуть говорити папуги», — резюмував він. 

Також гуморист відповів на питання, чи пропонували акторам із «Кварталу 95» місця у політиці.

«Які місця? Ми просто медійні спеціалісти. Не потрібно вмішувати 95 Квартал в політику. Хто-хто — а я клоун, і мені це подобається», — заявив він. 

Нагадаємо, спікер партії «Слуга народу» Дмитро Разумков прокоментував скандальне питання про «повстанців», яке кандидат в президенти Володимир Зеленський зачитував на дебатах на НСК «Олімпійський». Так, Разумков заявив, що питання писали самі українці і приписувати «повстанців» Зеленському — нерозумно. Більш того, на офіційному сайті президента Петра Порошенка користувачі мережі знайшли термін «повстанці», який застосовувався до сепаратистів на Донбасі самим гарантом. 

Джерело: «Знай.uа»


Рекомендуем: