Вы здесь

Окупанти в Криму хочуть судити Порошенка за «водну блокаду»

Самопроголошена влада в тимчасово окупованому Росією Криму повідомила, що готує судовий позов через «водну блокаду» півострова проти п’ятого президента України Петра Порошенка. 

Джерело: «Крим.Реалії» 

Деталі: Про відповідні наміри оголосив Сергій Трофимов, глава так званого «Комітету із законодавства парламенту Криму».

До «суду» також будуть звертатись щодо «участі у блокаді» Андрія Сенченка, Рефата Чубарова, Мустафи Джемілєва, Ленура Іслямова. Окупаційна влада закидає їм вчинення «терористичних актів», «організацію терористичного співтовариства» та участь в ньому, «диверсію» та «екоцид». 

Трофимов каже, що наразі зібрані всі матеріали та завершуються роботи над відповідними заявами. Після чого документи будуть передані у «правоохоронні органи». 

У так званому «парламенті Криму» порахували, що сума збитків через «водну блокаду» становить близько півтора трильйона рублів. 

Через перекриття Північно-Кримського каналу окупанти, які самі порушили міжнародне право, збираються притягнути Україну до міжнародно-правової відповідальності. 

Що передувало: Окупаційна влада Криму оголосила про те, що подасть позов проти трьох громадян України, яких вважає винними у гострому дефіциті прісної води на захопленому півострові.

Глава так званого «парламенту» окупованого Росією Криму Володимир Константинов назвав тих, кого вважає винними у водній блокаді півострова, серед них – нинішні нардепи України Рефат Чубаров і Мустафа Джемілєв.

Джерело


Рекомендуем: