Очікуйте підвищення окладу, премію або повернення боргів: Гороскоп на 9-15 серпня для всіх знаків Зодіаку

Поточний тиждень ідеально підходить для починань. Однак, якщо намагатись досягти одночасно всіх своїх цілей, швидше за все, жодної не буде досягнуто! Важливо усвідомити, що час, сили і ресурси обмежені. Тому, замість того, щоб міняти все і одразу, краще діяти поетапно, радять Патріоти України.

Від 12 серпня Меркурій входить у знак Діви, де має статус управління — починається сприятливий час для вирішення питань щодо роботи, початку нової професійної діяльності. З цього дня багато хто відчує, що все впорядковується, настає визначеність, легше вирішуються проблеми в сфері партнерства. У Діві також, Марс і Венера, що сприяє згоді, дії багато в чому відповідають бажанням.

ОВЕН

Якщо ви давно хотіли щось зробити, але з різних причин відкладали — час настав. Протягом тижня можуть виникати двозначні ситуації у стосунках з протилежною статтю, але щоб не сталося, не турбуйтеся — у вас достатньо ресурсів, щоб не допустити найгіршого.

У професійній сфері можливо просування, отримання цікавих завдань, перспективних проєктів. Родичі, сусіди, приятелі потребують вашої участі в їхніх справах — не відмовляйте, хоча вам складно все встигати і поєднувати. Тиждень підходить для вирішення житлових питань, переїзду, угод купівлі-продажу.

ТЕЛЕЦЬ

Нові знайомства, зустрічі з друзями, колишніми романтичними партнерами, сприяють позитивним перетворенням в особистому житті, в партнерських взаєминах. Ви можете інакше подивитися на свої наявні взаємини, з’являються нові і сильні імпульси, які приведуть до змін.

Незвичайне творче натхнення, нові перспективні зв’язки сприяють поліпшенню фінансового становища. Можливо переростання ділових взаємин у романтичні. Тиждень сприятливий для здобуття популярності і соціального успіху, для громадської діяльності, контактів із громадськими організаціями.

БЛИЗНЯТА

Нестійкий емоційний фон, бажання змін, схильність до флірту, пригод, може негативно відбитися на наявних любовних або сімейних взаємин. Якщо ви без пари, то протягом тижня можлива зустріч із майбутнім партнером.

Хороший період для контактів із друзями, спільної участі в громадських і культурних заходах, початку нової професійної діяльності. У сім’ї можливі несподівані події, що супроводжуються клопотами і необхідністю якихось змін. Не поспішайте ухвалювати рішення — в поспіху можна зробити помилки, які потім буде важко виправити.

РАК

Якщо ви довго працювали над будь-яким проєктом, готувалися до презентації вашої праці — тиждень принесе хороші матеріальні результати, довгоочікуване визнання і популярність. Для особистих стосунків період сприятливий, проте, якщо ви активно проявляєте себе в соціумі, використовуйте цей час для професійного і творчого розвитку.

Поліпшення фізичного стану, приплив сил і енергії, ви зможете застосувати з вигодою і користю для себе, а в майбутньому отримати можливість розширити свій вплив і досягти бажаного фінансового комфорту. Тішать діти і кохана людина, життя приносить тільки позитивні емоції.

ЛЕВ

Гарний час для навчання, початку поїздок, відряджень, подорожей. Період сприятливий для продуктивної творчої діяльності, наведення ладу, оформлення приміщень, завершення проєктів, здавання робіт. Сприятливі фінансові справи, бізнес, підприємницька діяльність.

З’являються нові перспективні проєкти і ділові взаємини. Обставини поточного тижня сприяють перетворенню негативних моментів у роботі, вдалому вирішенню питань спільних фінансів, боргових зобов’язань, а також аліментів і спадщини. Гарний час для оновлення та перетворення сімейних і любовних стосунків.

ДІВА

Можливе виникнення нових романтичних знайомств, відновлення дружніх взаємин. У професійній сфері — всі складнощі і незгоди будуть усунені. Хороший період для особистих взаємин, складання планів на майбутнє, вирішення житлових питань.

Переговори про партнерство та співробітництво минають вдало, можна домовитися про те, про що раніше не вдавалося. З’являються нові ідеї, вдається зробити конструктивні перетворення в колективі, надихнути всіх на організовану, ефективну роботу. Однак, можлива перевтома через зв’язки і контакти, тому не беріть на себе більше, ніж ви в змозі виконати.

ТЕРЕЗИ

Сміливість і наполегливість у вираженні своїх ідей та інтересів допомагає зайняти вигідну позицію, використовувати можливості поточного тижня максимально ефективно. З’являється інтерес до інтелектуальних ігор, активізується розумова сфера. Число громадських зв’язків зростає.

З начальством і впливовими особами ви легко знайдете спільну мову, зможете висловити свої міркування, вдало вирішити фінансові питання. Добре йде робота, що вимагає розумових творчих зусиль. Хороший період для укладення вигідних угод, для початку відрядження. Намагайтеся утриматися від необачних обіцянок.

СКОРПІОН

Відбуваються події, що змінюють ставлення до життя, можливі позитивні перетворення в особистих стосунках. Можна домовитися, оживити і оновити усталені взаємини, додати в них пристрасті. Для стосунків, які на межі розриву, тиждень може бути завершальний.

Тому, стримуйте себе, ревнощі і сумніви можуть негативно відбитися на взаєминах. Період стане поворотною точкою для багатьох, це активний час із викликами і гострими ситуаціями. У фінансовій сфері — все передбачувано і вдало, вам можуть повернути борги, підвищити оклад або виписати невелику премію.

СТРІЛЕЦЬ

Використовуйте час для творчого, професійного самовираження. Широко застосовуйте отримані знання і навички, власний життєвий досвід. Ви можете розраховувати на допомогу начальства, впливових осіб, офіційних і правоохоронних органів. Сміливо займайтеся лекторською, видавничою діяльністю, проведіть рекламну кампанію.

Чи маєте можливість вдало вирішити юридичні питання, домовитися з партнерами. Сприятливі зв’язки з іноземцями — укладайте угоди, підписуйте контракти. Цей період підходить для фінансових вкладень. Назначте важливі виступи, відрядження.

КОЗОРІГ

Всі справи, що стосуються кохання і шлюбу, стануть значно тісними і стабільними. Сприятливий період для створення власного будинку і господарства, а також для сімейного відпочинку. У роботі і ділових контактах — деяка зупинка, але ви можете використовувати цей період для вирішення особистих питань.

Якщо є проблеми зі здоров’ям — протягом тижня ви відчуєте поліпшення, гарний час для обстеження і початку курсу лікування. Відбувається активізація творчої діяльності, ви досягаєте внутрішнього спокою, вдається створити комфортні умови для себе і близьких. Період сприятливий для спілкування з дітьми будь-якого віку.

ВОДОЛІЙ

Період супроводжується бадьорістю духу, підвищенням життєвих сил: фізичних і душевних. Активізується творча сила, ви як особистість досягнете визнання і отримаєте заохочення. Сфера впливу сильно розшириться, нові підприємницькі заходи отримають темп, професійний або діловий підйом станеться набагато легше, ніж в інші періоди.

Можна отримати нове призначення або нову посаду. Сприятливий період для грошових обертів, продажу та покупок, фінансових угод і грошових інвестицій. Вдало складаються, гармонізуються любовні і сімейні взаємини.

РИБИ

Ви знаходите творче натхнення, нові ідеї і можливість духовного перетворення. Період важливих змін у свідомості, що відбивається на діловому житті, стан фінансів. З’являється можливість почати нову справу або з новим імпульсом продовжити раніше розпочаті.

Однак, вам слід побоюватися брехні, шахрайства, залучення в інтриги. Обставини тижня сприяють активізації інтуїції, що допомагає розуміти дітей, — цей період можна використовувати для гармонізації відносин з ними. Зв’язки, які виникнуть у цей період, як правило, швидко закінчуються, але можуть стати каталізатором важливих життєвих змін.

Схожі новини