Вы здесь

«Немає більшої похвали!»: Пальчевський різко відповів на звинувачення

Політичний діяч Пальчевський різко відповів на звинувачення

Засновник і президент клініки та фонду Eurolab, яка брала аналізи у одного з кандидатів у президенти, політичний діяч Андрій Пальчевський звернувся до президента і різко відповів на звинувачення.

«Останнім часом потрапив під шквал божевільних винахідників порошенківського обряду. І ось вони мені пишуть якусь нісенітницю починаючи від паспорта і закінчуючи моїми виступами. Так от, я вам скажу: немає більшої похвали для чесної людини, ніж критика від Порошенка», — різко заявив у відеозверненні Пальчевський. 

На думку політичного діяча, у Порошенка немає шансів. Він може лише відторгуватися певним чином, домовитися, щоб його не карали, та не відбирали награбоване. 

Крім того, президент клініки Eurolab вважає, що Володимиру Зеленському слід усвідомити, що за електорат стоїть у нього за спиною:

«Зеленському треба повірити в те, що його виборець готовий пробачити, що він не знає як наповняється пенсійний фонд, що він не знає вартість якоїсь труби і так далі», — раніше зазначав політичний діяч Андрій Пальчевський.

Раніше повідомлялось, що Андрій Пальчевський та Дмитро Гордон завжди знайдуть спільну мову, якщо йдеться про майбутнє України. Український телеведучий та політичний діяч Андрій Пальчевський записав спільне віде з Дмитром Гордоном, у якому він заспокоїв всіх прихильників журналістів, які переживали з приводу деяких розбіжностей у їхніх поглядах і того, що Пальчевський не раз критикував Гордона за його думки.

Джерело:Знай.uа


Рекомендуем: