Небачений жест щедрості: українська призерка Олімпіади-2020, не маючи власного житла, подарувала квартиру тренеру

Спортсменка стала на змаганнях у столиці Японії третьою.

Бронзова призерка Олімпійських ігор-2020, українська борчиня Ірина Коляденко за свій виступ у Токіо отримала від керівництва Київської області квартиру в Ірпені.

В Instagram спортсменка повідомила, що мати власне житло для неї завжди було мрією, але вона вирішила подарувати квартиру своєму тренеру Володимиру Яременку.

“Вчора відбулася ще одна дуже важлива та така потрібна подія в моєму житті. Губернатор Київської області Володін Василь Генадійович вручив мені ключі вже від моєї квартири в моєму місті Ірпінь.

Що це значить для мене? Ну, щоб Ви розуміли, я навіть своєї кімнати ніколи не мала! Так склалося моє життя. Своє власне житло – це насправді була моя мрія, не менш бажана ніж олімпійська медаль.

І ось сьогодні я тримаю право власності на однокімнатну квартиру на 41 квадратний метр. І вже завтра я б могла розпочати ремонтні роботи.

Але… Але за всіма моїми перемогами стоїть ще одна людина. Це мій тренер, з яким я працюю протягом восьми років, який мене не тільки тренує, а й завжди був поряд протягом всього часу.

Так, було не легко. Ну щоб ви розуміли, був такий час, що він мені купував одяг. Його маленька донька Тетяна та його дружина не бачать його місяцями, тому що він постійно зі мною на зборах. Знаходив кошти, щоб підтримати мене в першу чергу. Не маючи свого власного житла!

Я дуже ціную весь вклад свого тренера в мене. Я розумію, на які жертви він йшов заради цієї перемоги. І хоч в нашій країні, на жаль, тренерів залишають поза увагою, але я все ж хочу сказати своєму тренеру ДЯКУЮ!!! І віддати подаровану мені квартиру заслуженому тренеру України Володимиру Васильовичу Яременко @wolodymyryaremenko . Ви її заслужили!!! А я продовжую мріяти та працювати над втіленням своїх мрій. А Ви мені як завжди допоможете

Я дуже ціную весь вклад свого тренера в мене. Я розумію, на які жертви він йшов заради цієї перемоги. І хоча в нашій країні, на жаль, тренерів залишають без уваги, але я все ж хочу сказати своєму тренеру: “Дякую!”

І віддати подаровану мені квартиру заслуженому тренеру України Володимиру Васильовичу Яременку. Ви її заслужили! А я продовжую мріяти і працювати над втіленням своєї мрії. А Ви мені, як завжди, допоможете”, – написала Ірина.

Источник

Схожі новини