Вы здесь

Молодий хлопець першим кинувся на допомогу потерпілим під час вибуху у Львові: хто він

Військовослужбовець Андрій Алямський став першим, хто не розгубився, а одразу почав надавати першу медичну допомогу потерпілим після вибуху газового балону на різдвяному ярмарку в центрі Львова. Про це VG Львів повідомили у прес-службі Патрульної поліції у Львівській області.

Як йдеться у повідомленні патрульних: «…Підбіг хлопчина у військовій формі, представився військовим медиком та почав надавати першу домедичну допомогу, розмовляти з потерпілими, жартувати, щоб не втрачали свідомість».

Депутат Львівської міськради, адміністратор спільноти «Варта-1» Ігор Зінкевич на своїй сторінці у «Фейсбук» подякував Алямському за небайдужість і професійні дії.

«Сам хлопець військовослужбовець. А3618/356 артилерійський полк. Таким хлопцям ПОВАГА!!!!, — йдеться у повідомленні Зінкевича.

Додамо, що  туристи спостерігали за пожежею на різдвяному ярмарку, попиваючи каву.

Як йдеться у повідомленні Міністерства оборони України, старший солдат Андрій Алямський уродженець Миколаївської області, з квітня 2015 року перебуває у лавах Збройних Сил України.

«До блискавичних рішень та упевнених дій в екстремальних ситуаціях хлопцю не звикати. Адже, упродовж двох років він проходив службу в одному з піхотних підрозділів, брав участь у проведенні Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. Зокрема, військова частина у якій він проходив службу захищала підступи до міста Авдіївка. У піхоті старший солдат Андрій Алямський виконував обов’язки військового парамедика. Майже щодня мав справи із кульовими пораненнями, мінно-вибуховими травмами, опіками тощо. Тому не розгубився, коли побачив постраждалих від вогню цивільних та кинувся надавати допомогу», — йдеться у дописі.

«Знання першої домедичної допомоги завжди можуть врятувати чиєсь життя. І якщо вибачите, що комусь необхідна така допомога, то ніколи не проходьте повз!», — скромно сказав молодий воїн-рятівник.

Джерело: https://lviv.vgorode.ua/

Рекомендуем: