Вы здесь

Мендель – про те, чому Зеленський увійде в підручники: його ім’ям уже називають дітей

Президент України Володимир Зеленський уже увійшов у підручники історії, оскільки показав на виборах «електоральну революцію», і ще увійде туди за боротьбу з олігархатом, повну трансформацію країни та її розвиток як конкурентної держави.

Таку заяву зробила прессекретарка глави України Юлія Мендель в інтерв’ю головній редакторці видання «ГОРДОН» Олесі Бацман.

«Він уже увійшов туди, ну він шостий президент України, звичайно. Він уже увійшов туди, як тільки він виграв ці вибори з такою електоральною революцією, він відразу повинен увійти в історію», – відповіла на запитання журналістки Мендель.

У майбутньому про Зеленського ще багато чого напишуть у підручниках, підкреслила вона.

«Він уже увійшов і ще увійде, і буде багато чого написано: і про ту ж боротьбу з олігархатом, і про повну трансформацію країни, про виведення її на абсолютно інший глобальний рівень, про розвиток нас як абсолютно конкурентної держави», – додала прессекретарка Зеленського.

Вона також вважає, що шостий український президент увійде в історію як людина, яка буде формулювати українську самоідентичність.

«Яку, на жаль, намагалися спростити якимись формулами, які ніяк не накладалися, які він добре дуже інтуїтивно розуміє», – сказала Мендель,

Відповідаючи на запитання, чи будуть називати ім’ям Зеленського вулиці, вона вказала на той факт, що його ім’ям уже називають дітей.

«Я не знаю, як вулиці, я цим не займаюся, але серед імен вже є Зеленський. Бачили, що найбільш екзотичні імена – там є ім’я Зеленського», – відповіла Мендель.

Нагадаємо, у Закарпатській області в травні 2020 одному з новонароджених хлопчиків дали ім’я Зеленський. Його матір Маргарита розповіла, чому вирішила назвати сина саме так.

Джерело


Рекомендуем: