Вы здесь

Медіа-експерт: Якщо співак стане прем’єр-міністром України, то це буде катастрофа

Бренд «Слуга народу» отримав величезну довіру від виборців, але важко уявити, що він буде з цією довірою робити. Про це в ексклюзивному коментарі журналісту інтернет-видання Новости Украины – From-UA розповів медіа-експерт Юрій Луканов.

На думку нашого співрозмовника, якщо співак стане прем’єр-міністром України, то «це буде катастрофа». А що стосується парламентських виборів у цілому, то, за словами експерта, «за всю історію України нічого подібного не було».

«Дуже схоже на те, що партія «Слуга народу» набирає більшість одноосібну, їм навіть коаліції не потрібно. Таке трапляється вперше», — каже журналіст.

«З одного боку, самі політичні еліти дружньо розповідали українському народові про зубожіння та корупцію і створили таке враження, що ми живемо в найгіршій в світі країні. Власне кажучи, і переміг такий чоловік, який нікому нічого не обіцяв. З іншого боку, народ реально втомився від старих облич в Раді, і ви побачите по мажоритарці, що там не проходить дуже багато тих політиків, які, здавалося б, є фаворитами та нібито навічно прийшли до ВР і взагалі в політику. Тобто справді відбулося дуже велике очищення старих еліт», — пояснює Луканов.

Але інша справа, додає медіа-експерт, — якість нових політиків.

«Ясна річ, що народ по мажоритарці голосував за бренд «Слуга народу», тобто цей бренд отримав величезну довіру від виборців. Я собі не уявляю, що він буде з цією довірою робити, тому що в цій партії зібрались абсолютно різні люди. Я нагадаю, що Зеленський нікому і нічого не обіцяв, а ми можемо зробити якісь припущення на основі перших місяців його перебування при владі. Він тупо не збирається здавати Україну під контроль Москви, але за ним стирчать вуха Коломойського, чиї люди пройшли і до ради, і в тієї ж партії «Слуга народу». Прийшли колишні регіонали, є і патріоти записні що називається. Що вони будуть робити, незрозуміло. Цю партію нічого не об’єднує, окрім бренду», — констатує співрозмовник видання.


Рекомендуем: