Вы здесь

Масовий бунт охопив центр Львова: фото з місця події

У центрі Львова страйкують шахтарі

Про це повідомив Ігор Зінкевич на своїй сторінці у Facebook.

“06.02.2019 о 10:45 Вул. Винниченка ОДА – страйкують шахтарі, об’їзд по підвальній”, – йдеться у повідомленні.

Шахтарі вимагають виплати зарплати за грудень. Вони пройшлися центром, скандуючи “Зарплату”. 

Приміщення обладміністрації охороняють кілька десятків поліцейських.

Нагадаємо, у Львові, 21 грудня, відбувається масштабна акція протесту з вимогою покарати винних у розстрілі Небесної сотні. 

Пряму трансляцію заходу проводять львівські журналісти. Активісти спершу пікетували Львівську обласну прокуратуру, а згодом рушили пішою ходою вулицями міста. Вони скандують: “Патріотизм не купити” та “Разом ми сильні”. Участь у акції взяло близько тисячі активістів, серед яких ГО “Розвиток Громади”. У патрульній поліції Львівської області повідомили, що правоохоронці забезпечують охорону громадського порядку. Акція триває без порушень.

Як повідомлялося, львівські шахтарі продовжують протест. 

Як повідомила голова ППО Незалежної профспілки гірників України шахти «Лісова» ДП «Львіввугілля» Мирослава Кафтан, станом на сьогодні, у копальні на глибині 540 метрів залишаються 78 гірників. Упродовж ночі 10 шахтарів вивезли на поверхню через погіршення стану здоров’я.

Про це у Фейсбуці повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець.

Волинець нагадав, що протест почався у понеділок, 10 грудня, а шахтарі усіх чотирьох змін усі ці дні перебувають на поверхні шахти. Вночі вони сплять на місцях, в нарядних та бані. Це свідчить про згуртованість та високий дух солідарності.

Шахтарі заявляють: «Якщо наші знаходяться під землею, то ми будемо тут, на підприємстві». «Прямо зараз гірники рухаються від шахти до центральної площі міста Червонограда (відстань 8 км). Після проведення мітингу на площі вони повернуться на територію шахти.

Тим часом до Києва прямують голова Регіонального об’єднання НПГУ м. Червонограда Віталій Оніжук, голова теркому ППВП та генеральний директор, де о 16:00 для них запланована зустріч з віце-прем’єр-міністром Володимиром Кістіоном.

Джерело: https://politeka.net/


Рекомендуем: