Майже половина українців підтримала заборону каналів Медведчука, – соцопитування

Практично половина українців (49%) підтримала рішення про заборону мовлення телеканалів пулу нардепа від “Опозиційної платформи – За життя” Віктора Медведчука “112 Україна”, NewsOne і ZIK.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг”. 41% респондентів виступили проти цього.

Згідно з опитуванням, 78% респондентів знають про те, що президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про застосування санкцій проти зазначених телеканалів.

Серед цієї категорії опитаних рівень підтримки заборони ще вищий – 57%, а кількість тих, хто критикує таке рішення, менша – 37%.

72% респондентів підтримали введення державою санкцій проти фізичних та юридичних осіб України, якщо їхня діяльність шкодить інтересам держави (46% однозначно підтримують, 26% – швидше підтримують).

Якщо є докази причетності до терористичної діяльності або сепаратизму, рівень підтримки санкцій проти таких осіб серед опитаних вищий – до 85% (67% – однозначно підтримують, 18% – швидше підтримують).

Рівень підтримки заборони каналів Медведчука серед українців
Рівень підтримки заборони каналів Медведчука серед українців
Рівень підтримки санкцій проти осіб, причетних до тероризму і сепаратизму

Опитування проводилося 6–8 лютого серед 2,5 тис. жителів України віком від 18 років і старших у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.

Метод опитування: телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів.

Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більш ніж 2,0%.

Джерело

Схожі новини